Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

Titanfall - gra Respawn tylko dla Xbox One, Xbox 360, PC
Autor: Marcin Pawłowski   
06.06.2013.
 Okazuje się, że tematem okładkowym kolejnego numeru magazynu „Game Informer” jest Titanfall - powstająca od jakiegoś czasu gra studia Respawn Entertainment, założonego przez byłych pracowników Infinity Ward. Produkcja zmierza na konsole Xbox One, Xbox 360 oraz komputery osobiste, a premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku. Za wersję na X360 odpowiada jednak inny zespół.

Potwierdziły się jednocześnie plotki mówiące, że będzie to futurystyczna strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, stworzona z myślą o rozgrywce wieloosobowej online. Gracze wcielą się w Pilotów, którzy potrafią pokierować Tytanami - ogromnymi mechami. Do robota można wsiąść lub sprawić, by podążał obok nas, ewentualnie pilnował wyznaczonego miejsca. Mapy mają być otwarte i obszerne, a obok graczy wystąpią także jednostki sterowane przez sztuczną inteligencję. Nie zabraknie zwykłych broni - jak pistolety, karabiny i rakietnice - oraz hakowania. Sceny znane ze zwykłych kampanii będą wplecione w rozgrywkę, a sposób prezentowania historii przypomina Left 4 Dead.

Tytuł szykowany jest na zmodyfikowanym silniku Source od Valve, przystosowanym do platformy nowej generacji. Gra ma działać w 60 klatkach na sekundę i w dużym stopniu korzystać z chmury danych - mowa zarówno o dedykowanych serwerach, jak i obliczaniu fizyki/AI. W artykule wspomniano podobno o kampanii multiplayer oraz zwykłej rozgrywce wieloosobowej.


Źródło: NeoGAF

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.