Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsze odsłony Call of Duty tworzy:

Społeczność

Halo: The Master Chief Collection w tym roku?
Autor: Marcin Pawłowski   
17.05.2014.
 Kilka miesięcy temu do Sieci trafiło mnóstwo niepotwierdzonych informacji o najbliższej przyszłości Xbox One, a jedna z nich mówiła o Halo 2 Anniversary oraz większym pakiecie z pozostałymi odsłonami tej serii. Teraz plotka powraca za sprawą portalu Engadget. Powołując się na swoje źródła twierdzi, że pod koniec tego roku ukaże się na konsoli Microsoftu „Halo: The Master Chief Collection” z odpowiednio odnowionymi wersjami Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 oraz Halo 4.

Amerykański gigant rzekomo chciałby w ten sposób odświeżyć pamięć fanom oraz umożliwić nowym graczom zapoznanie się z całą historią Master Chiefa przed premierą zapowiedzianego właśnie Halo 5: Guardians. Pominięte w kolekcji byłyby poboczne gry z innymi bohaterami, jak Halo 3: ODST, Halo: Reach czy Halo Wars. Warto zaznaczyć, że we wcześniejszym przecieku nie wymieniano pierwszej części. Za deweloperów uznaje się studia Saber Interactive i Certain Affinity, które odpowiadały za Halo: Combat Evolved Anniversary na Xboksie 360.

Powyższe doniesienia pozostawałyby w zgodzie z oficjalnym oświadczeniem 343 Industries, które obiecało rozpoczęcie przygody z Halo na Xbox One w 2014 roku jakimś dużym wydarzeniem. Pakiet czterech gier chyba można by za coś takiego uznać. Na początku czerwca wszystko powinno się wyjaśnić.

Źródło: Engadget, onlinecenter.pl

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.