Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Crash vs Spyro:

Społeczność

[Aktualizacja] Październik w Games with Gold
Autor: Marcin Pawłowski   
16.10.2016.
Październik w Games with Gold

Baseball, ucieczka z więzienia, jazda po błocie i survival.

Na Xboksie One przez cały miesiąc będzie można pobrać w ramach „Games with Gold” pozycję Super Mega Baseball: Extra Innings. Jak sama nazwa wskazuje, traktuje ona o amerykańskim sporcie, w którym odbijamy narzucaną piłkę i biegamy dookoła boiska, próbując zaliczyć kolejne bazy rywali. Gra podchodzi jednak do tej dyscypliny w nieco humorystyczny sposób. Drugi tytuł do The Escapist, czyli symulacja ucieczki z zakładu karnego, w której gracz przenosi się do potraktowanego z lekkim przymrużeniem oka więziennego świata.

Październikową ofertę na konsoli Xbox 360 otworzy MX vs. ATV Reflex - gra wyścigowa, w której rywalizujemy w błocie za kierownicą motocykli crossowych lub czterokołowców. Natomiast w drugiej połowie miesiąca przyjdzie nam zmierzyć się z przeciwnościami losu w upadającym świecie. W I Am Alive
wcielamy się w postać mężczyzny próbującego odnaleźć swoją córkę i żonę, z którymi utracił kontakt po "Zdarzeniu". Jego rodzinne miasto to wielkie gruzowisko, w powietrzu unosi się toksyczny pył, a ludzie są gotowi zrobić wszystko, by przeżyć.

Przypominamy, że wszystkie produkcje z Xboksa 360 zadziałają także na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

Games with Gold - Xbox One
Games with Gold - Xbox 360:

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.