Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra E3 2018?

Społeczność

Halo Wars: Definitive Edition we wczesnym dostępie
Autor: Marcin Pawłowski   
21.12.2016.
Halo Wars: Definitive Edition we wczesnym dostępie

Odświeżone wydanie pierwszej części Halo Wars z wszystkimi dodatkami powoli trafia do osób, które zdecydowały się na najbogatszą edycję cyfrową kontynuacji. Pojawiły się jednak pewne problemy i nieścisłości.

Zacznijmy od tego, że zapowiadając tę akcję promocyjną Microsoft mówił po prostu o wcześniejszym dostępie, bez podawania jakichkolwiek szczegółów. Wiele osób zrozumiało, że to miły bonus za zamówienie z takim wyprzedzeniem Halo Wars 2 Ultimate i chodzi o skończoną grę.

Tymczasem okazuje się, że jest ona nadal w produkcji, a deweloper daje sobie czas na zamknięcie projektu do lutego. Na szczęście nie mamy do czynienia z żadną alfą czy betą - działa każdy tryb, w tym cała kampania i rozgrywka multiplayer, są osiągnięcia itd. Lista znanych problemów nie jest długa i ogranicza się raczej do wersji PC (gra objęta jest programem Play Anywhere). Mimo wszystko dziwne, że nie informowano o tym wcześniej.

Druga sprawa dotyczy samego udostępniania Halo Wars: Definitive Edition uprawnionym graczom. Zamiast pójść drogą obraną choćby przez South Park, gdzie zamówienie drugiej części automatycznie odblokowuje możliwość pobrania pierwszej, zdecydowano się na dystrybuowanie kodów w formie wiadomości od Xbox Live. Czas oczekiwania wynosi od 7 do 10 dni. Wczoraj tokeny miały otrzymać osoby, które zarezerwowały swoje kopie przed 14 grudnia, ale nie do wszystkich one dotarły albo pojawiały się kłopoty z ich aktywacją.

Miejmy nadzieje, że Microsoft i 343 Industries szybko zapanują nad tym niepotrzebnym zamieszaniem.Źródło: Halo Waypoint (1,2), neogaf

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.