Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra E3 2018?

Społeczność

Styczniowa aktualizacja Gears of War 4 dostępna
Autor: Marcin Pawłowski   
10.01.2017.
Styczniowa aktualizacja Gears of War 4 dostępna

Dwie „nowe” mapy, karty i trochę zmian.

Po dwóch świeżynkach w grudniu, The Coalition wraca do wskrzeszania dobrze znanych fanom serii plansz. Mianowicie styczniowa aktualizacja przynosi odnowione wersje Clocktower oraz Blood Drive. Obie areny od dzisiaj są dostępne dla osób z tzw. przepustką sezonową na specjalnej playliście (podwójne XP, 20% więcej kredytów). Pozostali poczekają do 17 stycznia, gdy zostaną one uwzględnione w publicznej rotacji. Wtedy też poznamy mapy, które będą zastąpione.

Oprócz tego dzisiaj wprowadzona zostanie druga seria kart. Jest ich aż 280, w tym 13 postaci (jedną na razie ukryto) i 13 zestawów skórek na broń. Znajdziemy je w standardowych pakietach lub stworzymy przy użyciu zgromadzonego złomu. Dobra wiadomość jest taka, że zmniejszyły się ceny niektórych pakietów z zawartością z serii nr 2 - Operacyjne to wydatek 800 kredytów (wcześniej 1000), Elite - 2000 (3500), a specjalne, jak UIR, będą pojawiać się za 2000 (4400).

Ponownie też zdecydowano się podnieść faktyczną wartość „przepustki sezonowej”. Od 13 stycznia każdy jej właściciel otrzyma zrzut z 20 nowymi pakietami kart. Z kolei za logowanie się w piątki będzie wpadał bonusowo „Bounty Gear Pack”.

Styczniowa łatka to także system karania za uciekanie z meczów rankingowych (blokada matchmakingu na jakiś czas), możliwość powrotu do takich rozgrywek w sytuacji rozłączenia (jest na to pięć minut), ulepszenia do trybu obserwatora oraz ogólne poprawki. Więcej o nich tutaj.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.