Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsza gra 2016 roku na Xbox One:

Społeczność

Szczegóły o pierwszym rozszerzeniu do Battlefield 1
Autor: Marcin Pawłowski   
24.01.2017.
 Electronic Arts i DICE podali pierwsze szczegóły o zawartości rozszerzenia „They Shall Not Pass” („Nie przejdą”) do rozgrywki wieloosobowej Battlefield 1. W poświęconym armii francuskiej pakiecie znajdziemy cztery mapy, nowy tryb, dwa pojazdy, kolejną broń stacjonarną oraz klasę elitarną - czyściciela okopów. Więcej informacji czeka w rozwinięciu. Dokładnej daty premiery na razie zabrakło - wydawca mówi jedynie o marcu i wcześniejszym dostępie dla osób z przepustką Premium.

MAPY

 • Wzgórza Verdun
  Artyleryjska kanonada będąca wstępem do bitwy pod Verdun wywołała gwałtowne pożary lasów, wśród których walczyć będą gracze. Jedna ze stron musi przemieszczać się w górę zbocza, w kierunku ogromnej fortecy Verdun, pod nieustannym ogniem ciężkich dział. Odwaga to za mało, aby wyjść cało z tej krwawej łaźni. Witamy w piekle.


 • Fort Vaux
  Pierwsze większe starcie I wojny światowej toczone we wnętrzu fortu rozgrywa się w podziemiach Fortu Vaux. W labiryncie mrocznych tuneli Francuzi i Niemcy walczą ze sobą przy pomocy granatów, karabinów, bagnetów i miotaczy ognia Uwaga na flanki!


 • Soissons
  Weź udział w jednym z największych ataków pancernych I wojny światowej. Francuska 10 Armia próbuje odbić Soissons, korzystając z potężnych czołgów Saint Chamond. W malowniczej wiejskiej scenerii, w gorący letni dzień toczy się ciężki bój z udziałem samolotów, pojazdów pancernych i piechoty. Od odgłosów bitwy głośniejsze są tylko gromy.


 • Przełamanie
  Zdesperowani Francuzi starający się opanować kluczowe mosty na rzecz Aisne wracają na pole bitwy usiane wrakami czołgów z poprzednich starć. Na pierwszy rzut oka panuje tu spokój, ale labirynt wypalonych stalowych bestii to doskonałe miejsce na zasadzkę. Gdy nad Fontenoy zaczyna zachodzić słońce, rozpoczyna się bitwa.NOWY TRYB GRY: LINIA FRONTU
Niepowtarzalne połączenie Podboju i Szturmu, gdzie walka toczy się o powiązane ze sobą punkty leżące na linii frontu. Zespoły rywalizują o kontrolę nad pojedynczym celem, a gdy jedna ze stron go przejmie, przechodzą do kolejnego. Po opanowaniu sztabu rozpoczyna się etap przypominający tryb Szturmu, w którym strony atakują telegrafy albo ich bronią.


POJAZDY

 • Char 2C
  Przejmij kontrolę nad nowym behemotem: czołgiem Char 2C. Ta superciężka bestia, oparta na autentycznym francuskim czołgu, może odwrócić bieg każdego starcia.


 • Działo samobieżne
  St. Chamond to najsilniej opancerzony aliancki czołg z okresu I wojny. Zapanuj na polu bitwy dzięki tej imponującej francuskiej konstrukcji.KLASA ELITARNA: CZYŚCICIEL OKOPÓW
Korzystaj z umiejętności walki wręcz czyściciela okopów, czyli nowej klasy elitarnej. Z pałką czyściciela w dłoni oraz imponującym arsenałem granatów wzbudzisz przerażenie w szeregach wroga.NOWA BROŃ STACJONARNA
Podobnie jak działa polowe, haubicę oblężniczą także mogą obsługiwać żołnierze piechoty. Ta nowa broń stacjonarna strzela ogniem pośrednim, podobnie jak moździerze.


Źródło: EA

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.