Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra E3 2018?

Społeczność

Morrowind w Elder Scrolls Online
Autor: Marcin Pawłowski   
01.02.2017.
 Bethesda dalej zamierza wspierać The Elder Scrolls Online i ogłasza, że 6 czerwca ukaże się płatne rozszerzenie „Morrowind”. Gracze otrzymają możliwość zwiedzenia wyspy Vvardenfell 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III, gdzie czekać ma fabularna przygoda na około 30 godzin, nowy tryb rywalizacji (arena 4 na 4 na 4) oraz loch dla dwunastu osób. Pojawi się także kolejna klasa postaci - strażnik ze swoim niedźwiedziem bojowym.

Opis fabuły:
Los Morrowind jest niepewny, a ty musisz popisać się bohaterstwem i pomóc Vivecowi, legendarnemu wojownikowi-poecie oraz strażnikowi Vvardenfell, ocalić świat od daedrycznego zagrożenia. Akcja nowego rozdziału ESO rozgrywa się na około 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III i zabiera nas do znanych miejsc w czasie, gdy próbujemy rozwikłać tajemnicę choroby Viveca i przywrócić mu siłę. Podróżuj z wulkanicznych Ashlands po wypełnione grzybami lasy i przejdź się ulicami Vivec City, które w tym czasie jest dopiero wznoszone.

The Elder Scrolls: Morrowind sprzedawane będzie w kilku wariantach - jako rozszerzenie, zbiorczy pakiet z Tamriel Unlimited czy też w wydaniach z bonusami. Ofertę cyfrową Sklepu Xbox można przejrzeć tutaj.
Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.