Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra E3 2018?

Społeczność

EA: Nowa gra BioWare, Need for Speed i Battlefront 2
Autor: Marcin Pawłowski   
01.02.2017.
 Koncern Electronic Arts podsumował trzeci kwartał swojego roku obrotowego, a przy okazji zdradził także plany na przyszłość. Najciekawsza wydaje się wiadomość, że na początku 2018 roku w sprzedaży pojawi się całkowicie nowa gra akcji od BioWare. Oświadczenie studia nie ujawnia jednak zbyt wiele - prace mają trwać od prawie pięciu lat i chodzi o stworzone od podstaw uniwersum, pełne ciekawych postaci i historii. 

Wspomniano także o łączeniu graczy i wspólnej zabawie w gronie znajomych, więc należy spodziewać się rozbudowanych opcji online. Spekuluje się, że będzie to odpowiedź Electronic Arts i BioWare na Destiny czy Division, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać.

Po raz pierwszy oficjalnie usłyszeliśmy o kolejnej odsłonie Need for Speed. Tutaj również premiera ma nastąpić przed 1 kwietnia 2018 roku. Andrew Wilson, prezes EA, ograniczył się do powiedzenia, że wydłużony cykl deweloperski pozwolił twórcom nad zrobienie czegoś nowego i ekscytującego. Ma to być najciekawsza i najlepiej wyglądająca część wyścigowej serii. Zobaczymy.

Ponadto przypomniano, że końcówka 2017 roku należeć będzie do Star Wars Battlefront 2. Gra powstaje przy współpracy DICE, Motive i Criterion Games, obejmie różne okresy z historii „Gwiezdnych wojen” oraz otrzyma tym razem prawdziwą kampanię singlową. W drodze są oczywiście następne wersje sportowych tasiemców - Madden, FIFA, NHL, NBA Live oraz UFC.

Więcej informacji dostaniemy na pewno podczas imprezy EA Play, zaplanowanej na czerwiec.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.