Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra E3 2018?

Społeczność

Mafia 3 wkrótce z fabularnymi dodatkami
Autor: Marcin Pawłowski   
03.02.2017.
 Hangar 13 postanowiło ujawnić swój plan na 2017 rok, który, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zakłada udostępnienie trzech dużych rozszerzeń fabularnych do gry Mafia III. Pierwsze z nich, zatytułowane „Gaz do dechy!”, trafi do sprzedaży pod koniec marca. Lincoln uda się w nim na obrzeża Nowego Bordeaux i połączy siły ze swoją towarzyszką broni Roxy Laveau, by załatwić skorumpowanego szeryfa, który terroryzuje bojowników o prawa człowieka.

Według deweloperów nie zabraknie szybkich samochodów, dramatycznych pościgów i niebezpiecznej jazdy. Świetnie też zdają sobie sprawę, że najlepsze fragmenty gry to te z prostą, liniową fabułą i na tym zamierzają się skupić w DLC. Obiecują, że w każdym dodatku znajdziemy „treściwą, konkretną i wciągającą narrację, a także nowe aspekty mechaniki gry”.

Następne w kolejce będzie zaplanowane na maj rozszerzenie „Niedokończone sprawy”. Tutaj Lincoln musi połączyć siły z agentem CIA Johnem Donovanem, by położyć kres krwawej waśni, która rozpoczęła się w ogarniętych wojną dżunglach Wietnamu. Potem („Znak czasów”, lipiec 2017) Nowym Bordeaux wstrząśnie seria rytualnych morderstw. Na prośbę ojca Jamesa Lincoln rusza żeby zapolować na odpowiedzialny za zbrodnię kult. Ta misja poprowadzi go z serca starego bayou prosto do opanowanego przez narkotyki i kontrkulturę centrum miasta.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.