Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Crash vs Spyro:

Społeczność

Lutowa aktualizacja Gears of War 4
Autor: Marcin Pawłowski   
07.02.2017.
Lutowa aktualizacja Gears of War 4

The Coalition dotrzymuje słowa i dalej rozwija ofertę dla fanów trybów wieloosobowych Gears of War 4. Poznaliśmy również plany na kolejne miesiące.

Dostępna od dzisiaj za darmo lutowa aktualizacja gry, tak jak poprzednie, dorzuca dwie mapy. Tym razem dostajemy nocny wariant planszy z podstawki (Uderzenie/Impact), w którym ograniczono widoczność i podmieniono broń do podniesienia, oraz następną odświeżoną arenę z pierwszej części serii Gears of War (Machina wojenna/War Machine).

Zgodnie z przyjętymi regułami, na tydzień mapy wędrują do specjalnej playlisty deweloperskiej z podwójnym XP i większymi wypłatami kredytów, gdzie osoby z przepustką sezonową zagrają na nich w Drużynowym deathmatchu, Strażniku oraz Królu wzgórza. Potem trafią do publicznej rotacji.

Oprócz przygotowania ogólnych poprawek i modyfikacji w balansie, popracowano także nad systemem odradzania się w Strażniku. Teraz gracze będą pojawiać się w okolicy swojego przywódcy, co ma urozmaicić rywalizację. Z kolei 10 lutego rozpocznie się tygodniowe walentynkowe wydarzenie. Należy spodziewać się specjalnych pakietów, wyzwań, nowej postaci do stworzenia ze złomu oraz playlisty Torque Bow Tag.

Co dalej z Gears of War 4? W marcowej łatce mamy wreszcie otrzymać obiecane przedmeczowe lobby w rozgrywkach rankingowych. Zapowiedziano też powrót wielu dobrze znanych postaci, w tym przedstawicieli Szarańczy, czego głośno domagali się fani. Bliżej nieokreślony okres letni będzie za to poświęcony hordzie i kampanii, bo wtedy w grze ujrzymy:
  • poziom trudności Inconceivable (kampania i horda);
  • tryb IronMan (kampania i horda);
  • szósty poziom dla wszystkich umiejętności klas w hordzie;
  • nowe umiejętności dla istniejących klas w hordzie;
  • dodatkowe osiągnięcia.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.