Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Crash vs Spyro:

Społeczność

[Aktualizacja] Pełna zapowiedź Star Wars Battlefront 2
Autor: Marcin Pawłowski   
15.04.2017.
Zajawka Star Wars Battlefront 2, pełna wersja w sobotę

Do Sieci wyciekła krótka zajawka Star Wars Battlefront II, która zdradza pierwsze informacje o zapowiedzianej na ten rok produkcji.

Wygląda na to, że kampania opowie o wydarzeniach tuż po zakończeniu szóstego epizodu sagi z perspektywy przedstawicielki Imperium. Z kolei w trybach wieloosobowych stoczymy walki we wszystkich okresach, otrzymując także możliwość wcielenia się w nowych bohaterów. Pełna wersja zwiastuna pojawi się w sobotę o 20:30 czasu polskiego.

Aktualizacja: Zgodnie z oczekiwaniami, mamy pełnoprawną zapowiedź i zwiastun. W autorskiej kampanii EA Motive oraz Lucasfilm wcielimy się w komandor Iden Versio, dowódcę Oddziału Inferno - elitarnych sił specjalnych Imperium Galaktycznego. Po ujrzeniu zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci oddział Iden udaje się na niezwykłą odyseję pełną zemsty, zdrady i odkupienia, która obejmuje 30 lat między wydarzeniami z filmów „Powrót Jedi” i „Przebudzenie Mocy”. Na swojej drodze Iden oraz jej kompanii napotkają wiele najsławniejszych postaci z uniwersum.

Tryby wieloosobowe pozwolą na rywalizację nawet 40 graczom. Deweloperzy obiecują podział na klasy, satysfakcjonujący system postępu, szeroką gamę pojazdów naziemnych i latających, rozbudowane możliwości personalizacji bohaterów oraz ciekawy arsenał broni. Otrzymamy możliwość zagrania jako Darth Maul, Yoda, Kylo Ren, Luke Skywalker, Rey i wiele innych ikonicznych postaci z wszystkich trzech filmowych er. Nie zabraknie scenariuszy zakładających bitwy kosmiczne (odpowiada za nie Criterion), jak również znanych pól bitew: Theed, Takodana, Baza Starkiller, Yavin, Mos Eisley, Endor, Hoth i inne.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej 17 listopada 2017 r. (14 w przypadku wybrania „Edycji Specjalnej Elitarnego Żołnierza”). Termin dotyczy wszystkich planowanych wersji, tj. PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja próbna w EA Access pojawi się już 9 listopada.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.