Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy planujesz w tym roku kupić Xbox One „Project Scorpio”?

Społeczność

[Aktualizacja] Pierwsze szczegóły o Call of Duty: WWII
Autor: Marcin Pawłowski   
26.04.2017.
Pierwsze szczegóły o Call of Duty: WWII

Dzisiaj o 19:00 Activision i Sledgehammer Games oficjalnie zaprezentują Call of Duty: WWII. Co już wiemy o powrocie serii do drugiej wojny światowej?

Aktualizacja: Mamy zwiastun.

Gra ukaże się w sprzedaży dokładnie 3 listopada tego roku. Krążące w Sieci materiały promocyjne zdradzają, że walkę rozpoczniemy od desantu aliantów w Normandii, by potem wziąć udział w innych ważnych bitwach na terenie Europy w latach 1944-1945. Oczywiście obiecano interesującą opowieść o „braterstwie zwykłych ludzi walczących o wolność”. Znalazła się tam również informacja o samodzielnym trybie kooperacyjnym z własną historią.

Samo Sledgehammer Games zapewnia, że odrobiło lekcje. Michael Condrey stwierdził, że przez ponad dwa lata pogłębiali swoją wiedzę na temat drugiej wojny światowej, by odpowiednio przygotować się do stworzenia tej gry. Pozostaje cierpliwie czekać do pełnego ujawnienia.

Aktualizacja: Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, gra opowie o żołnierzach z amerykańskiej 1. Dywizji Piechoty, którzy najpierw spróbują odbić plaże Normandii, by później pomóc w uwolnieniu Francji, a następnie udać się w kierunku Niemiec (m.in. bitwa o Ardeny). O trybach wieloosobowych więcej dowiemy się na E3. Na razie ograniczono się do podania bardzo ogólnych informacji o nowym podejściu do systemu tworzenia klas, fabularyzowanej rozgrywce w „Wojnie” oraz obszarze społecznościowym, widocznym poniżej. Potwierdzono także powrót zombie.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.