Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra E3 2018?

Społeczność

Rainbow Six: Siege z GROM-em, ale bez polskiej mapy
Autor: Marcin Pawłowski   
12.05.2017.
 Gdy Ubisoft kilka miesięcy temu zapowiadał drugi rok wsparcia Rainbow Six: Siege, to na okres sierpień-październik wyznaczył tzw. „polski” sezon. Miał on przynieść dwóch operatorów jednostki specjalnej z naszego kraju oraz zlokalizowaną u nas planszę. Niestety teraz te plany zostały skorygowane. Przez najbliższy kwartał deweloperzy chcą naprawiać grę zamiast wypuszczać dodatkową zawartość (Operacja Health), a Polska nie otrzyma już poświęconego sobie sezonu i własnej mapy. Nie wszystko jednak stracone.

Pod koniec roku w grze pojawią się reprezentanci GROM-u - zostaną pojedynczo wprowadzeni jako uzupełnienie nowego Sezonu Trzeciego (Hong Kong) i Czwartego (Korea Południowa). Tym samym Rok Drugi łącznie dorzuci osiem obiecanych postaci. W oficjalnym oświadczeniu czytamy:

„Co się stało z polskim sezonem i mapą?
Sezon hongkoński zostanie opublikowany w terminie, w którym początkowo miał się pojawić sezon polski w celu zrobienia miejsca dla Operacji Health. Polska mapa nie zostanie opublikowana, ale wciąż do gry trafi dwójka polskich operatorów – jeden wraz z Hong Kongiem i jeden wraz z Koreą Południową. Powodem anulowania sezonu polskiego jest skupienie się na kondycji gry, a nie na dodawaniu do niej nowej zawartości.

Czemu anulowaliście polski sezon, a nie Hong Kong albo Koreę Południową?

Nie anulowaliśmy Hong Kongu, ponieważ wykonaliśmy już sporą część prac z nim związanych. Plan na Koreę Południową pozostał niezmieniony w wyniku oceny potrzeb i możliwości naszego zespołu.”

Dziwne tłumaczenie, biorąc pod uwagę, że zajmujący się mapami artyści czy designerzy raczej nie będą poprawiać sieciowych aspektów gry. Może przesunięto ich do innych zadań. Dlatego niesmak pozostanie. Poniżej zaktualizowany plan wydawcy.


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.