Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra E3 2018?

Społeczność

Szczegóły o dodatkach do Wolfenstein 2: The New Colossus
Autor: Marcin Pawłowski   
27.07.2017.
 Bethesda ujawniła, że Wolfenstein II: The New Colossus otrzyma po premierze cztery fabularne rozszerzenia, wchodzące w skład zestawu „Kroniki wolności”. Dodatkowe epizody opowiedzą o wydarzeniach rozgrywających się równoległe do perypetii B.J. Blazkowicza, prezentując je z perspektywy amerykańskich wojowników. Zagramy jako były futbolista, zabójczyni oraz kapitan armii. Specjalny odcinek zerowy będzie dokładany do zamówień gry w przedsprzedaży.

Kroniki wolności:
  • Odcinek zerowy - poznaj Josepha Stalliona, Jessicę Valiant i Geralda Wilkinsa walczących o wolność Amerykańskich Terytoriów. Wykorzystaj ich unikalne zdolności i bogaty arsenał, by rozgromić wrogów w tej dodatkowej, wprowadzającej misji do pobrania.
  • Przygody rewolwerowca Joego – wciel się w Josepha Stalliona, byłego zawodowego rozgrywającego, i rozgramiaj wrogów od ruin Chicago po bezkres kosmosu!
  • Pamiętniki zabójczej agentki – jako była agentka OSS i zabójczyni Jessica Valiant zinfiltruj bunkry w Kalifornii i zdemaskuj Operację San Andreas!
  • Niesamowite wyczyny kapitana Wilkinsa – wcielając się w bohatera amerykańskiej armii kapitana Geralda Wilkinsa, rusz na Alaskę, by zapobiec Operacji Czarne Słońce!

Dodatki będzie można kupić razem w ramach tzw. przepustki sezonowej lub wybierając bogatsze wydanie gry w cyfrowej dystrybucji - Digital Deluxe Edition.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.