Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza gra wyścigowa tej jesieni?

Społeczność

Ruszyły preordery na Xbox One X
Autor: Marcin Pawłowski   
21.08.2017.
Ruszyły preordery na Xbox One X

Microsoft wreszcie otworzył możliwość składania zamówień na konsolę Xbox One X, a przy okazji zaprezentował specjalną edycję.

W ramach przedsprzedaży rezerwować można do wyczerpania zapasów "Project Scorpio Edition". Od zwykłej wersji różni się nieco wykonaniem obudowy oraz napisem na froncie i kontrolerze, nawiązującym do nazwy roboczej urządzenia. Ponadto w zestawie jest podstawka do stabilnego postawienia konsoli pionowo. Dysk twardy to niestety nadal 1TB. W pudełku przypominającym oryginalnego Xboksa znajdziemy jeszcze kabel HDMI, zasilający, 1 miesiąc Xbox Game Pass oraz 14 dni Xbox Live Gold. Za taki pakiet przyjdzie zainteresowanym zapłacić w Polsce 2099zł. Premiera 7 listopada.

Przedsprzedaż ruszyła już w najpopularniejszych sklepach z elektroniką:

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że na liście gier wykorzystujących w jakiś sposób dodatkową moc Xbox One X jest już 100 tytułów. Do prowadzenia aktualnego spisu zobowiązał się Major Nelson pod tym adresem.

Ponadto Microsoft pozwoli obecnym posiadaczom Xboksa One przygotować się do premiery nowej konsoli. Będziemy mogli zgrać ustawienia na dysk zewnętrzny i przenieść je na Xbox One X podczas pierwszego uruchomienia, pobrać wcześniej aktualizacje 4K czy też skopiować dane przez sieć domową.

Komentarze

Dodane przez Parasolka w dniu - 2017-08-22 08:53:10
Xbox
W x-kom też są nawet scorpio https://www.x-kom.pl/p/379195-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-x-1tb-project-scorpio-podstawka.html też za 2099 zł

Dodane przez Parasolka w dniu - 2017-08-22 08:53:49
https://www.x-kom.pl/p/379195-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-x-1tb-project-scorpio-podstawka.html

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.