Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy korzystasz z abonamentu Xbox Game Pass?

Społeczność

Star Wars Battlefront 2 z darmowym dodatkiem do kampanii
Autor: Marcin Pawłowski   
10.11.2017.
 Jak wiadomo od jakiegoś czasu, Electronic Arts zamierza za darmo rozwijać Star Wars Battlefront II po premierze. Dzisiaj poznaliśmy więcej szczegółów o pierwszym planowanym "sezonie", towarzyszącym premierze filmu "Ostatni Jedi". Akcja rozpocznie się już 5 grudnia. Wówczas gracze dostaną możliwość wyboru, czy wspierają Najwyższy Porządek, czy walczący z nim Ruch Oporu. Podjęta decyzja wpłynie na dostępne wyzwania oraz otrzymywane nagrody.

Za kolei 13 grudnia w trybach sieciowych pojawią się do wykupienia za zdobywane kredyty Finn oraz Kapitan Phasma. Zwycięska frakcja w tym tygodniu (najwięcej zaliczonych wyzwań) może liczyć na pakiet ulepszeń do swojego bohatera. Ponadto dorzucone zostaną mapy Crait i D'Qar oraz statek kosmiczny RZ-2 A-wing.

Dla preferujących singlową zabawę przygotowano natomiast bonus w postaci pakietu "Resurrection". Ponownie wcielimy się w Iden Versio, by w dodatkowych rozdziałach zobaczyć, jak Najwyższy Porządek dochodził do władzy. Pełna rozpiska planowanej zawartości na grudzień poniżej.


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.