Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy korzystasz z abonamentu Xbox Game Pass?

Społeczność

Dodatki do Wolfenstein 2 z datą premiery
Autor: Marcin Pawłowski   
14.11.2017.
 Bethesda ujawniła dokładny termin premiery pierwszych rozszerzeń fabularnych do Wolfenstein II: The New Colossus. Dodatkowe epizody, zbiorczo zatytułowane jako "Kroniki wolności", opowiedzą o wydarzeniach rozgrywających się równoległe do perypetii B.J. Blazkowicza z głównej kampanii, prezentując je z perspektywy amerykańskich wojowników. Zagramy jako były futbolista, zabójczyni oraz kapitan armii.

Kroniki wolności:
  • Odcinek zerowy (dokładany do zamówień w przedsprzedaży i Season Passa) - poznaj Josepha Stalliona, Jessicę Valiant i Geralda Wilkinsa walczących o wolność Amerykańskich Terytoriów.

  • Przygody rewolwerowca Joego (14 grudnia 2017 r.) – wciel się w Josepha Stalliona, byłego zawodowego rozgrywającego, i rozgramiaj wrogów od ruin Chicago po bezkres kosmosu.

  • Pamiętniki zabójczej agentki (30 stycznia 2018 r.) – jako była agentka OSS i zabójczyni Jessica Valiant zinfiltruj bunkry w Kalifornii i zdemaskuj Operację San Andreas.

  • Niesamowite wyczyny kapitana Wilkinsa (marzec 2018) – wcielając się w bohatera amerykańskiej armii kapitana Geralda Wilkinsa, rusz na Alaskę, by zapobiec Operacji Czarne Słońce.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.