Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy korzystasz z abonamentu Xbox Game Pass?

Społeczność

Miesiąc Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za złotówkę
Autor: Marcin Pawłowski   
15.11.2017.
Miesiąc Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za złotówkę

Jeśli ktoś nie ma aktualnie aktywnego abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass, a chciałby skorzystać z którejś z tych usług Microsoftu, to powinien zainteresować się najnowszą promocją od amerykańskiego giganta.

W obu przypadkach można nabyć miesięczną subskrypcję za złotówkę. Wystarczy skorzystać z poniższych odnośników do Sklepu Microsoft lub dokonać zakupu bezpośrednio na konsoli. Pamiętajcie jednak, by od razu anulować automatyczne przedłużanie abonamentu. W przeciwnym razie w następnym okresie rozliczeniowym pobrana zostanie normalna cena. Promocja dostępna będzie przez dwa tygodnie.


Xbox Game Pass to usługa abonamentowa, która w ramach miesięcznej opłaty daje nieograniczony dostęp do ponad stu tytułów z Xboksa One oraz Xboksa 360 (wsteczna kompatybilność). W katalogu znajdziemy gry reprezentujące różne gatunki, pochodzące od większości znanych wydawców.

Z kolei Xbox Live Gold umożliwia grania w trybach wieloosobowych online, a także pozwala korzystać z oferty "Games with Gold" oraz specjalnych promocji. Podczas nadchodzącej wyprzedaży z okazji tzw. Czarnego Piątku gracze z Gold mogą liczyć na większe obniżki.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.