Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy korzystasz z abonamentu Xbox Game Pass?

Społeczność

Destiny 2 - nowe informacje o Klątwie Ozyrysa
Autor: Marcin Pawłowski   
15.11.2017.
 Dzisiaj odbyła się na Twitchu pierwsza obiecana przez Bungie prezentacja rozszerzenia "Klątwa Ozyrysa" do Destiny 2. Przyniosła ona zwiastun otwierający kolejną przygodę Strażników oraz istotne informacje o zawartości. Zgodnie ze spekulacjami, nie otrzymamy nowego Raidu. Pojawi się natomiast pierwszy "Raid Lair" - nieco krótsza, nadal bardzo trudna, sześcioosobowa aktywność do zaliczenia na Lewiatanie.

Wrócimy na olbrzymi statek Calusa, ale zamiast do pałacu na szczycie wejdziemy głębiej do wnętrza Pożeracza Światów. Bungie wyraźnie zaznaczyło, że czekać tam będą na graczy całkowicie nowe etapy i starcia, kolejne zagadki do rozwiązania oraz inny finałowy boss. Do zdobycia są oczywiście następne nagrody. Szczegółów o tym, co konkretnie czeka w środku, jak zawsze, nie ujawniono. Wymagany poziom mocy to 300 do normalnej wersji, która zostanie otwarta krótko po premierze "Klątwy Ozyrysa". Z czasem pojawi się także prestiżowy wariant.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że rekomendowany poziom podstawowego Raidu na Lewiatanie zostanie podniesiony do 300. Zapowiedziano jeszcze, że rozszerzenie nr 2, zaplanowane na przyszłoroczną wiosnę, dostanie drugi Raid Lair. Poniżej czeka zwiastun i pełny zapis dzisiejszej transmisji (rozmowa o Raidzie i pokaz głównego wejścia od około 53 minuty). Premiera "Klątwy Ozyrysa" już 5 grudnia. Wówczas dojdzie także wsparcie dodatkowych możliwości Xbox One X.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.