Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy korzystasz z abonamentu Xbox Game Pass?

Społeczność

[Aktualizacja] Rainbow Six: Siege - Operacja White Noise i kolejny rok wsparcia
Autor: Marcin Pawłowski   
06.12.2017.
Rainbow Six: Siege - Operacja White Noise i kolejny rok wsparcia

Ubisoft zaprezentował pełną zawartość aktualizacji "Operacja White Noise" do Rainbow Six: Siege, która zamknie drugi rok rozwijania gry.

Motywem przewodnim czwartego sezonu jest Korea Południowa, a reprezentować będzie ją para operatorów z 707. Batalionu Operacji Specjalnych. Dokkaebi poszerzy grupę atakujących, specjalizując się w sabotażu elektronicznym - dwukrotnie podczas rundy może unieszkodliwić kamery oraz zdenerwować obrońców przez włączenie w ich telefonach wibracji. Vigil z kolei, jako obrońca, może stać się niewidzialny dla dronów oraz przejętych kamer. Jako bonus pojawi się Zofia Bosak z polskiego GROMu, o której pisaliśmy już wcześniej.

Tradycyjnie nowi operatorzy zostaną natychmiast odblokowani dla posiadaczy Przepustki Sezonowej, którzy mają również do nich wcześniejszy dostęp przez siedem dni. Po zakończeniu tego specjalnego okresu pozostali gracze mogą odblokować postacie w zamian za punkty Rozgłosu lub Kredyty R6. Mapa "Wieża" pojawi się od razu dla wszystkich. "Operacja White Noise" powinna rozpocząć się 5 grudnia.

Przy okazji deweloperzy ujawnili swój plan na kolejny rok. Zakłada on dodanie ośmiu komandosów (m.in. z Francji, Włoch, Rosji), dwóch całkowicie nowych map (Włochy, Maroko) i jednej przerobionej oraz eventu kooperacyjnego "Outbreak".

Aktualizacja Operacja "White Noise" oficjalnie ruszyła. Poniżej zwiastun premierowy.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.