Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy korzystasz z abonamentu Xbox Game Pass?

Społeczność

Konkrety o Sea of Thieves
Autor: Marcin Pawłowski   
15.12.2017.
Konkrety o Sea of Thieves

Od kilku lat Rare karmiło nas podobnymi materiałami z Sea of Thieves, prezentującymi walkę, pływanie okrętem albo śliczną wodę. Teraz gra ma już wyznaczoną datę premiery, więc pora na konkrety.

W opublikowanym wideo jeden z producentów przybliża zasady systemu rozwoju. Nie będzie tutaj zbierania ekwipunku do podbicia jakichś atrybutów lub odblokowania konkretnego perka. Zamiast tego historię naszych wojaży ma opowiadać wygląd postaci oraz dostępne dla niej zadania. Dzięki temu zawsze powinniśmy znaleźć kogoś do wspólnej zabawy, a brak czasu na granie nie spowoduje, że zostaniemy w tyle. Otwarta pozostaje kwestia, czy zbieranie kosmetycznych przedmiotów przyciągnie graczy na dłużej.

Przy okazji przedstawiono frakcje oraz dostępne dla nich zadania. Będziemy odpowiadać za transport, szukać skarbów albo walczyć z kościotrupami. Można też w każdej chwili wziąć się za eksplorację mapy albo zmierzyć się z innymi graczami, z którymi akurat współdzielimy świat. Premiera 20 marca przyszłego roku. Jeśli ktoś zapisał się do zamkniętej alfy, to do 20 grudnia może testować niektóre ze wspomnianych elementów rozgrywki. Instrukcja pobrania czeka w wysłanym do uczestników e-mailu.


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.