Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy korzystasz z abonamentu Xbox Game Pass?

Społeczność

Miesiąc Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za złotówkę
Autor: Marcin Pawłowski   
21.12.2017.
 Microsoft do tej pory nie wypuścił informacji o swojej tradycyjnej świąteczno-noworocznej wyprzedaży gier oraz dodatków, ale chyba dostaliśmy zwiastun jej rychłego nadejścia. Ponownie osoby bez aktualnie aktywnego abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass mają okazję wykupić go na miesiąc za symboliczną złotówkę. Oferta będzie aktywna jeszcze przez 15 dni. Pamiętajcie, by od razu anulować automatyczne przedłużanie. W przeciwnym razie w następnym okresie rozliczeniowym pobrana zostanie normalna cena.


Xbox Game Pass to usługa abonamentowa, która w ramach miesięcznej opłaty daje nieograniczony dostęp do ponad stu tytułów z Xboksa One oraz Xboksa 360 (wsteczna kompatybilność). W katalogu znajdziemy gry reprezentujące różne gatunki, pochodzące od większości znanych wydawców.

Z kolei Xbox Live Gold umożliwia grania w trybach wieloosobowych online, a także pozwala korzystać z oferty "Games with Gold" oraz specjalnych promocji. Podczas nadchodzącej wyprzedaży gracze z Gold mogą liczyć na większe obniżki.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.