Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsza gra 2018 roku dostępna na konsoli Xbox One:

Społeczność

[Aktualizacja] Anthem dopiero w 2019 roku
Autor: Marcin Pawłowski   
31.01.2018.
Anthem dopiero w 2019 roku?

Wygląda na to, że na nową grę BioWare poczekamy trochę dłużej.

Jak donosi Jason Shreier z Kotaku, we wszystkich oddziałach firmy ogłoszono pełną mobilizację. Poza mały zespołami, odpowiedzialnymi m.in. za nadzór nad Star Wars: The Old Republic oraz szykowanie od podstaw następnej odsłony Dragon Age, podobno każdy pracuje obecnie nad skończeniem i dopracowaniem Anthem, ponieważ przyszłość BioWare będzie zależeć właśnie od sukcesu tego projektu.

Mimo pracy na najwyższych obrotach wyznaczony bardzo ogólnie na koniec 2018 roku termin premiery nie jest rzekomo możliwy do zrealizowania i grę ujrzymy kilka miesięcy później. EA jednak prawdopodobnie nie pozwoli na obsuwę poza swój przyszły rok obrotowy, kończący się 31 marca 2019 r.

Z tekstu dowiadujemy się również, że deweloperzy bardzo uważnie przyglądają się coraz większemu zamieszaniu wokół mikrotransakcji oraz niezadowoleniu, które głośno od wielu tygodni wyrażają fani Destiny. Nie chcą popełnić błędów kolegów (Battlefront II) i konkurencji, ale też zdają sobie sprawę z tego, że nie wszystko może im się od razu udać, ponieważ wypchnięcie "gry usługi" w świat nie jest łatwe. Problemy ma również stwarzać silnik Frostbite.

Graczom pozostaje cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.

Aktualizacja:
Electronic Arts potwierdza oficjalnie, że gra ukaże się w 2019 roku. Powodem obsuwy ma być jednak zaplanowana na październik premiera nowej odsłony serii Battlefield. EA woli wydać Anthem w spokojniejszym okresie.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.