Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy abonament Xbox Game Pass powinien być dostępny na innych platformach?

Społeczność

Sea of Thieves - łatka i wiadomość od Rare
Autor: Marcin Pawłowski   
02.05.2018.
 Rare informuje, że ukazała się następna aktualizacja do Sea of Thieves. Tym razem dodano trochę nowych przedmiotów personalizacji - zarówno dla naszego pirata, jak i okrętu. Ponadto skrócono czas oczekiwania na barce po śmierci, zmniejszono celność kościotrupów korzystających z dział i naprawiono kilka niedoróbek. Przy okazji dostaliśmy także wideo, w którym jeden z twórców omawia nadchodzące zmiany.

Dowiedzieliśmy się przykładowo, że nad trzema zapowiedzianymi rozszerzeniami pracują osobne zespoły. Gdy ekipa odpowiedzialna za "The Hungering Deep" skończy obecny projekt, to od razu zabierze się za kolejny. Dzięki temu zabiegowi ma zostać zachowana ciągłość i regularność wydawania nowej zawartości.

Deweloperzy pracują też dalej nad mniejszymi usprawnieniami, jak możliwość podawania sobie przedmiotów (np. banana), brak widocznego Gamertaga przeciwników pod wodą (łatwiejsze zakradanie się) czy zakładanie prywatnych okrętów, do których dołączą tylko zaproszeni. Ta ostatnia opcja, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pojawi się już w przyszłym tygodniu.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.