Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsza gra 2018 roku dostępna na konsoli Xbox One:

Społeczność

Podsumowanie konferencji EA Play 2018
Autor: Marcin Pawłowski   
10.06.2018.
Podsumowanie konferencji EA Play 2018

Data premiery Anthem, nowe zwiastuny i brak większych niespodzianek.

1. Zaprezentowano wybrane zmiany w rozgrywce wieloosobowej Battlefield V, jak system zniszczeń budynków, podczepianie działek pod pojazdy oraz dodatkowe animacje poruszania się. Jednocześnie potwierdzono oficjalnie, że gra otrzyma swój tryb "Battle Royale", zwany po prostu "Royale". Szczegóły o nim poznamy w późniejszym terminie.2. FIFA 19 otrzyma oficjalne rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Superpuchar UEFA. W trybie fabularnym "Droga do sławy: Mistrzowie" ponownie wcielimy się w Aleksa Huntera, który tym razem chce zdobyć najważniejsze klubowe trofeum w Europie. Premiera 28 września. W dniach 9-15 czerwca pogramy za darmo w FIFA 18.

3. Od dzisiaj w cyfrowej dystrybucji można znaleźć grę Unravel Two. Kontynuacja skupia się na więzi między dwoma Yarnymi, którzy muszą się wspierać, by sprostać trudnym wyzwaniom i przedostać się przez zróżnicowane lokacje. Kooperacja jest niestety dostępna tylko lokalnie.

4. Zapowiedziano grę Sea of Solitude, która ukaże się na początku 2019 roku. Samotność potrafi zamienić ludzi w potwory - to się właśnie stało z Kay. Ale nie jest sama – ten ocean jest pełen podobnych do niej stworów. Odnalezienie ich może być kluczowe do odzyskania poprzedniej postaci.

5. Szykowana przez studio Respawn gra w uniwersum "Gwiezdnych wojen" ma tytuł - Jedi: Fallen Order. Zagramy jako Jedi w okresie pomiędzy trzecim a czwartym epizodem serii. Premiera planowana jest na koniec 2019 roku.


6. Electronic Arts będzie dalej rozwijać Star Wars Battlefront II. W planach są nowe mapy, tryby, a także zawartość nawiązująca do "Wojen klonów". Pojawią się m.in. General Grievous, Obi-Wan Kenobi, Count Dooku oraz Anakin Skywalker.


7. NBA Live 19 trafi do sprzedaży 7 września, a nieco wcześniej - 24 sierpnia - sprawdzimy darmowe demo.

8. Zaprezentowano więcej informacji i fragmenty rozgrywki z Anthem. Premierę gry wyznaczono na 22 lutego przyszłego roku.

Oficjalny opis:
W niedokończonym przez bogów świecie tajemnicza grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Między złoczyńcami a starożytną technologią, której pragną, stoją tylko freelancerzy. Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami i załóżcie zaawansowane, indywidualnie przygotowane i niesamowicie potężne egzopancerze. Będziecie wspólnie badać rozległe ruiny, stawiać czoła groźnym wrogom i odnajdywać artefakty nie z tego świata. Z każdą wykonaną misją będziesz zyskiwać nowe umiejętności, a Twój javelin będzie coraz potężniejszy. Stawicie czoła niebezpieczeństwom wiecznie zmieniającego się świata. Staniecie zjednoczeni w obliczu zła. I zjednoczeni zwyciężycie. Anthem to gra z gatunku Action RPG stworzona z myślą o trybie współpracy i osadzona w nowym tajemniczym świecie stworzonym przez BioWare.

Najważniejsze cechy:
Poszczególni bohaterowie łączą siły, by razem zwyciężyć: sercem gry Anthem jest wspólna, społecznościowa zabawa. Kiedy wyruszasz na przygodę, może do Ciebie dołączyć do trzech innych graczy. Gra nagradza zarówno współdziałanie, jak i indywidualne umiejętności. Wybór konkretnego typu egzopancerza, nazywanego w świecie gry javelinem, zdeterminuje możliwości i rolę poszczególnych osób w drużynie. Możecie wyruszyć wspólnie na ekspedycję lub przyjąć zlecenie i wezwać znajomych na pomoc, by wspólnie sprostać poważnym wyzwaniom. W miarę odkrywania świata poznasz wciągającą opowieść pełną wyjątkowych i zapadających w pamięć postaci. Płynny i inteligentny matchmaking zagwarantuje szybkie i proste wyszukiwanie kompanów do wspólnych przygód.

Cały arsenał możliwych do modyfikowania egzopancerzy: Za każdym razem, gdy wkroczysz do świata gry jako freelancer, uzyskasz dostęp do całej swojej kolekcji potężnych javelinów – egzopancerzy zapewniających pilotowi niesamowite możliwości ofensywne i defensywne. Będziesz siać spustoszenie potężną bronią, znosić ciosy, które normalnie pogruchotałyby kości, a także poruszać się z niesamowitą prędkością – czy to mknąc po niebie, czy też przemierzając wodne głębiny. Z upływem czasu będziesz nieustannie rozwijać swoje umiejętności jako pilota javelina, a także możliwości bojowe i motoryczne swojego pancerza.

Personalizuj swoje javeliny, żeby pochwalić się przed innymi swoimi osiągnięciami: W miarę zdobywania kolejnych szlifów w starciach z potężnymi wrogami będziesz gromadzić liczne łupy i osiągać kolejne punkty przełomowe, dzięki czemu zyskasz dostęp do niesamowitych możliwości personalizacji swoich javelinów. Stopniowo Twoje pancerze staną się świadectwem Twoich umiejętności i osiągnięć.

Badaj nieustannie zmieniający się świat pełny niebezpieczeństw i tajemnic: Anthem wykorzystuje silnik Frostbite, dzięki czemu w przepięknym, nieustannie ewoluującym, otwartym świecie gry będziesz na każdym kroku napotykać nieoczekiwane warunki i niebezpieczeństwa oraz niespodziewanych wrogów. Ponieważ gra Anthem jest stałą usługą, jej świat będzie się z czasem zmieniał i powiększał o nowe opowieści, wyzwania i wydarzenia. Czekająca na Ciebie kraina jest jednocześnie piękna i śmiertelnie groźna. Podczas każdej nowej ekspedycji Twoja drużyna freelancerów będzie stawała w obliczu wymagających przeciwności.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.