Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsza gra 2018 roku dostępna na konsoli Xbox One:

Społeczność

Podsumowanie konferencji Bethesda E3 2018
Autor: Marcin Pawłowski   
11.06.2018.
Podsumowanie konferencji Bethesda E3 2018

Bethesda przygotowała naprawdę ciekawą listę gier. Niestety na Starfield oraz The Elder Scrolls VI trochę jeszcze sobie poczekamy.

1. Fallout 76

Potwierdziły się wcześniejsze przecieki i najnowsza odsłona serii Fallout postawi całkowicie na rozgrywkę wieloosobową. Dwadzieścia pięć lat po nuklearnej zagładzie wyjdziemy z krypty, by odbudować cywilizację na terenie dawnej Wirginii Zachodniej (mapa czterokrotnie większa od tej z Fallout 4). Każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem. Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj – lub nie – z innymi graczami. Premiera 14 listopada. Do sprzedaży trafi także edycja kolekcjonerska.
2. Wolfenstein: Youngblood

Gra przedstawi losy bliźniaczek Jessiki i Sophii Blazkowicz, córek Ani i Blazko, które w szaleńczej kooperacyjnej kampanii spróbują wyzwolić Paryż spod nazistowskiej tyranii i odnaleźć ojca. Premiera w 2019 roku.
3. Prey Mooncrash

Dostępne od dzisiaj rozszerzenie do Prey wysyła graczy do tajnej bazy TranStaru na Księżycu i rzuca ich do walki z tyfonami w kampanii rogue-like. Cele i łupy będą się zmieniać za każdym razem, gdy rozpoczniesz nową grę. Im dalej zajdziesz, tym lepsze zdobycze i większe szanse na przetrwanie zyskasz podczas kolejnego podejścia. Z kolei w ramach darmowej aktualizacji dodano:
  • tryb fabularny, dla tych, którzy chcą po prostu bez większych problemów rozegrać interesującą historię w grze;
  • tryb przetrwania, który narazi doświadczonych kosmonautów na hardkorowe zagrożenia, takie jak poziomy tlenu i krwawienie;
  • nowa gra+.
Prey ma teraz także status Xbox One X Enhanced. W planach są dalsze uzupełnienia gry, w tym tryb wieloosobowy Typhon Hunter.


4. Doom Eternal

Bezpośrednia kontynuacja gry Doom z 2016 roku. Wracasz do akcji jako DOOM Slayer, by dokonać zemsty na siłach piekielnych. Bardziej szczegółową prezentację zaplanowano na 10 sierpnia, w trakcie QuakeConu 2018.
5. Rage 2

Prezentacja rozgrywki. Gra opowie historię Walkera, ostatniego strażnika Vinelandu. Dysponując potężnym arsenałem broni, pojazdów i niezwykłych mocy, Walker podejmuje się zadania obalenia despotycznego reżimu Władzy. Premierę w 2019 roku.
6. The Elder Scrolls: Legends

Karcianka dostanie jeszcze w tym roku swoją wersję konsolową.

7. Starfield

Nowe IP, "kosmiczna epopeja" tworzona przez Bethesda Game Studios. Brak konkretów.

8. The Elder Scrolls VI

Gra znajduje się obecnie na etapie przedprodukcyjnym.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.