Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsza gra 2018 roku dostępna na konsoli Xbox One:

Społeczność

Podsumowanie konferencji Ubisoft E3 2018
Autor: Marcin Pawłowski   
12.06.2018.
Podsumowanie konferencji Ubisoft E3 2018

Więcej Assassin's Creed, The Division, Beyond Good & Evil 2 oraz For Honor. Splinter Cell i Sam Fisher dalej pozostają w ukryciu.

1. The Division 2

Agenci ponownie zostaną aktywowani 15 marca 2019 roku. Siedem miesięcy po wydarzeniach w Nowym Jorku spróbujemy zapanować nad chaosem, który ogarnął Waszyngton (miasto przeniesiono ponoć 1:1). Deweloperzy obiecują, że tym razem osiągnięcie 30 poziomu i zaliczenie kampanii będzie dopiero początkiem zabawy - wówczas uzyskujemy dostęp do specjalizacji, które pozwalają odblokować dodatkowe umiejętności oraz sprzęt. Pojawią się też po raz pierwszy najazdy z prawdziwego zdarzenia, testujące wytrwałość i wymagające współpracy nawet ośmiu graczy. Jednocześnie zapowiedziano, że gra będzie rozwijana darmowymi rozszerzeniami (rozbudowa mapy, nowe misje, tryby).


2. Assassin's Creed: Odyssey

Wylądujemy w starożytnej Grecji, w V wieku p.n.e i okresie wojen peloponeskich, czyli konfliktu zbrojnego pomiędzy Atenami i Spartą. Bractwo asasynów powstanie dopiero 400 lat później, więc tym razem wcielamy się w najemnika, Alexiosa lub Kassandrę, potomka Leonidasa. Twórcy chcą jeszcze mocniej postawić w tej odsłonie na elementy gatunku RPG, oferując opcje dialogowe i decyzje, które wpłyną na bieg wydarzeń. Mapa będzie większa niż w Origins, ale około połowę mają stanowić obszary wodne. Dlatego otrzymamy własny okręt, tiremę Adrestia, i bitwy morskie. Nie zabraknie oczywiście drzewek rozwoju postaci, odblokowywania nowych umiejętności i zbierania elementów ekwipunku. Premiera 5 października 2018 roku.


3. Beyond Good & Evil 2

Nowe materiały wideo oraz powrót Jade. Na grę jeszcze trochę sobie poczekamy. Można też pomóc deweloperom za pośrednictwem platformy HitRECord.


4. Trials Rising

Szalona jazda na motocyklach powróci w lutym 2019 roku.

5. Starlink

Przypomniano nam o Starlink: Battle for Atlas, czyli pierwszych krokach Ubisoftu w świecie gier połączonych z zabawkami. Do kontrolera podepniemy replikę statku kosmicznego, którym kierujemy w tej produkcji o zwiedzaniu kosmosu. Podmieniając różne części, jak skrzydła czy broń, automatycznie zobaczymy je odzwierciedlone na ekranie. Premiera planowana jest na 16 października 2018 roku.

4. For Honor

Na 16 października bieżącego roku szykowana jest aktualizacja "Marching Fire", która wprowadzi cztery nowe postacie z chińskiej frakcji Wu Lin (jakiś czas po premierze do odblokowania za stal), tryb Breach z atakiem na zamek (4vs4, darmowy dla wszystkich) oraz kolejną rozgrywkę PvE (ujawniona zostanie w późniejszym terminie, płatna).


5. Skull & Bones

Zaprezentowano tryb rozgrywki PvEvP "Hunting Grounds", Jako piraci pływający po Oceanie Indyjskim zapolujemy na statki kupieckie i ich ochronę, samotnie lub w grupie. Trzeba jednak uważać, ponieważ towarzysze nagle mogą stać się naszymi wrogami. Premiera w 2019 r.


6. Transference

Dziwny tytuł o badaniu umysłu i przeprowadzaniu eksperymentów. Początkowo zapowiadany pod VR, ale ma być w pełni grywalny także na Xboksie One. Premiera pod koniec roku.

7. The Crew 2

Otwarta beta zaplanowana na okres 21-25 czerwca.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.