Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza postać z serii Gears of War to:

Społeczność

Lipcowa aktualizacja systemu Xbox One dostępna dla wszystkich
Autor: Marcin Pawłowski   
06.07.2018.
Lipcowa aktualizacja systemu Xbox One dostępna dla wszystkich

Tworzenie folderów gier i aplikacji, FastStart oraz trochę usprawnień.

  • Grupowanie gier i aplikacji: Microsoft dodaje kolejną opcję organizowania biblioteki posiadanych gier i aplikacji. W ramach stworzonej "Grupy" zbierzemy w jednym miejscu np. ulubione, skończone lub aktualnie używane tytuły, nadamy takiemu katalogowi własną nazwę, wybierzemy kolejność wyświetlania zamieszczonych pozycji, a całość potem przypniemy na ekranie startowym. W skrócie - to po prostu foldery na gry i aplikacje. Jednym z nich automatycznie staną się dotychczasowe Przypięcia. Szybki dostęp do "Grup" będziemy mieli w "Grach i aplikacjach", Starcie oraz Przewodniku.

  • FastStart: dla wybranych pozycji aktywowano funkcję FastStart, która w trakcie pobierania automatycznie stara się rozpoznać niezbędne pliki, wystarczające do uruchomienia tytułu i rozpoczęcia grania.

  • Usprawnione wyszukiwanie: wciśnięcie "Y" w dowolnym miejscu w interfejsie otworzy okno wyszukiwarki.

  • Usprawniony Mixer: rozbudowano dzielenie się kontrolerem, m.in. przez dodanie obsługi myszki i klawiatury dla użytkowników PC, wprowadzono możliwość przejścia na pełny ekran obrazem z kamerki internetowej (przydatne np. podczas zmieniania gry), a także poprawiono jakość transmisji.
Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.