Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsze odsłony Call of Duty tworzy:

Społeczność

Red Dead Redemption 2 bez online na starcie
Autor: Marcin Pawłowski   
20.09.2018.
Studio  Rockstar Games ogłosiło, że Red Dead Redemption 2, podobnie jak swego czasu Grand Theft Auto V, nie otrzyma rozgrywki online w dniu premiery. "Red Dead Online" ruszy dopiero w bliżej nieokreślonym terminie w listopadzie, do tego początkowo ze statusem publicznej bety, więc należy spodziewać się niedoróbek czy niekompletnej zawartości. Szczegółów jednak na razie brak. Przez dłuższy okres większość z nas i tak pewnie będzie zajęta kampanią.

Oficjalne oświadczenie Rockstar Games:
Dziś z ogromną przyjemnością zapowiadamy Red Dead Online, nowe doświadczenie sieciowe osadzone w olbrzymim, otwartym świecie gry Red Dead Redemption 2.
 
Red Dead Online to rozwinięcie klasycznej gry w trybie wieloosobowym z oryginalnego Red Dead Redemption, gdzie historia w niezwykły sposób miesza się z rozgrywką rywalizacyjną i kooperacyjną. Red Dead Online korzysta z wielu rozwiązań z nadchodzącej gry Red Dead Redemption 2 i pozwoli wam eksplorować świat w pojedynkę lub ze znajomymi. Zadbamy również o ciągłe aktualizacje oraz ulepszenia, by gra stale ewoluowała z korzyścią dla wszystkich graczy. 
 
Premiera Red Dead Online zaplanowana jest na listopad 2018, początkowo jako publiczna beta, a więcej informacji na ten temat podamy wkrótce. Podejrzewamy, że podobnie jak w przypadku wielu innych doświadczeń sieciowych o takim rozmachu nie obędzie się bez problemów przy starcie, ale mamy nadzieję, że nasza wspaniała i oddana społeczność podzieli się z nami pomysłami, które pomogą uczynić z Red Dead Online wyjątkową grę.
 
Dostęp do Red Dead Online będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy gry Red Dead Redemption 2 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.