Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Kogo wolałbyś mieć w swojej drużynie?

Społeczność

[Aktualizacja] Grudzień w Games with Gold
Autor: Marcin Pawłowski   
16.12.2018.
Grudzień w Games with Gold

Zagadki, legenda Inuitów, smoki i najemnicy.

Grudniową rozpiskę "Games with Gold" na konsoli Xbox One otwiera pierwszoosobowa gra logiczna Q.U.B.E. 2. W roli archeolog Amelii Cross budzisz się pośród otoczonych pustynią ruin rozpościerających się na starożytnym, pozaziemskim terytorium. Eksploruj i modyfikuj nieznany obiekt, aby wydostać się z tego zapomnianego świata i powrócić do domu. Drugi tytuł to Never Alone, bazujący na kulturze ludu Inuitów. Wcielasz się w Dziewczynkę i Lisa, wędrujących przez niebezpieczną krainę i stawiających czoła mrozowi. Spotkaj istoty z legend i odwiedź zaginione wioski.

W przypadku Xboksa 360 można liczyć na Dragon Age II. Produkcja opowiada o Hawke. Jako jednemu z nielicznych udało ci się uciec przed zagładą swojego domu. Teraz musisz walczyć o przetrwanie. Zbierz najbardziej zabójczych sojuszników oraz zyskaj sławę i fortunę, by na zawsze zapisać się w historii. Oprócz tego Microsoft sięga dużo głębiej i proponuje Mercenaries: Playground of Destruction z pierwszego Xboksa, co jeszcze się w "Games with Gold" nie zdarzyło. Naszym zadaniem jest obalić zły reżim wojskowy wszelkimi możliwymi środkami.

Przypominamy, że produkcje z Xboksa 360 i pierwszego Xboksa zadziałają także na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności. 

Games with Gold - Xbox One:     

Games with Gold - Xbox 360:

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.