Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsze odsłony Call of Duty tworzy:

Społeczność

Gorączka spluw w Red Dead Online
Autor: Marcin Pawłowski   
11.01.2019.
 Rockstar informuje, że w Red Dead Online dostępny jest teraz nowy tryb zabawy "Gorączka spluw", nawiązujący do popularnych rozgrywek "Battle Royale". W rywalizacji bierze udział maksymalnie 32 graczy, którzy muszą zbierać uzbrojenie i amunicję na coraz mniejszym obszarze, a celem jest przeżycie jak dłużej. Deweloperzy ujawnili przy okazji, że w drodze są następne poprawki, atrakcje oraz zmiany w systemach. Szczegóły w rozwinięciu.

Plan na najbliższą przyszłość:

  • Wyzwania dnia: Codziennie możecie próbować różnego rodzaju wyzwań, od strzelania wyborowego do ucieczki przed prawem.
  • Ulepszenia systemu prawa i grzywien: Nadchodzą zmiany w sposobie działania systemu prawa i grzywien w Red Dead Online, aby zniechęcić graczy do toksycznych zachowań. Niedługo za popełnione przestępstwa gracze będą otrzymywać grzywny, które najlepiej spłacić w określonym czasie. Jeśli gracz będzie zwlekać, łowcy nagród ze wszystkich stanów rozpoczną na niego obławę, zmuszając przestępcę do ucieczki lub zapłaty.
  • Zmiany w systemie rozejmów: Zamierzamy usprawnić system rozejmów, w celu szybszego unikania agresywnych graczy. Oprócz tego łatwiej będzie rozpocząć starcia, starcia band i starcia przywódców, aby walczyć z napastnikami w usystematyzowany sposób. 
  • Znaczniki pobliskich graczy: Wkrótce znaczniki graczy będą się pojawiać tylko w najbliższym otoczeniu, co zmniejszy zasięg wykrywania innych i prawdopodobieństwo namierzenia z dużej odległości. Oprócz tego w przyszłości wprowadzimy możliwość identyfikacji graczy, którzy nieustannie zabijają innych – ich znaczniki będą się stawać ciemniejsze i widoczne z coraz większego dystansu, aby każdy w sesji mógł łatwo zidentyfikować zagrożenie i go unikać.

Dłuższa perspektywa:

  • Nowe misje rozwijające historię z Krainy możliwości – spotkacie znane postacie, jak Horley i Jessica LeClerk, oraz zupełnie nowe.
  • Szereg dynamicznych wydarzeń w całym świecie gry.
  • Mnóstwo nowych trybów do rywalizacji, w tym nowe tryby konfrontacji i wyścigi.
  • Oraz nowe uzbrojenie, odzież i mnóstwo nowości, co do których nie możemy jeszcze uchylić rąbka tajemnicy.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.