Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

[Aktualizacja] Luty w Games with Gold
Autor: Marcin Pawłowski   
16.02.2019.
Luty w Games with Gold

Retro demony, podkładanie bomb, zabawa w templariusza i stare "Gwiezdne wojny".

Drugi miesiąc 2019 roku w "Games with Gold" na konsoli Xbox One otworzy Bloodstained: Curse of the Moon. Stworzona w stylu retro gra akcji pozwala wcielić się w łowcę demonów Zangetsu oraz spotykane przez niego po drodze postacie i zmierzyć z różnymi stworami. Tytuł jest połączony z nadal powstającą produkcją Bloodstained: Ritual of the Night, ufundowaną na Kickstarterze. Potem będzie można zagrać w Super Bomberman R - najnowsze wydanie popularnej kiedyś serii o wysadzaniu przeciwników w powietrze.

Oprócz tego otrzymamy jeszcze Assassin's Creed: Rogue z Xboksa 360, czyli historię perypetii Shaya Patricka Cormacka, który dawniej był asasynem, ale zmienił strony i teraz jako templariusz poluje na dawnych braci. Listę zamyka Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy z pierwszego Xboksa, gdzie jako młody uczeń Mistrza Jedi Luke'a Skywalkera wybieramy jasną lub ciemną stronę Mocy.

Przypominamy, że produkcje z Xboksa 360 i pierwszego Xboksa zadziałają także na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności. 

Games with Gold - Xbox One:    

Games with Gold - Xbox 360: