Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

Halo: Reach w Kolekcji Master Chiefa na Xboksie One i PC
Autor: Marcin Pawłowski   
13.03.2019.
Halo: Reach w Kolekcji Master Chiefa na Xboksie One i PC

Halo: The Master Chief Collection miała bardzo słaby start, ale na szczęście Microsoft oraz 343 Industries dalej inwestują czas i pieniądze w ten ambitny projekt.

Jak dowiedzieliśmy się podczas wczorajszego odcinka "Inside Xbox", jeszcze w tym roku do zestawu dołączy odświeżone wydanie Halo: Reach. Perypetie zespołu Noble będą działać w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K, a ponadto gra otrzyma wsparcie HDR. Zawartość trybu wieloosobowego zostanie udostępniona za darmo wszystkim posiadaczom "Kolekcji". Za kampanię oraz Firefight trzeba dopłacić nieznaną jeszcze kwotę. Oczywiście abonenci Xbox Game Pass dostają całość w ramach subskrypcji.

Jednocześnie zapowiedziano wypuszczenie pod koniec roku Halo: The Master Chief Collection na pecetach (Steam i Microsoft Store). Za tę wersję odpowiadać mają wspólnie 343 Industries, Ruffian Games oraz Splash Damage. Twórcy nie chcą za bardzo ryzykować i zamierzają wydawać gry stopniowo - rozpoczynając od Halo: Reach, a potem dokładając po kolei Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST (kampania) i Halo 4.


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.