Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy abonament Xbox Game Pass powinien być dostępny na innych platformach?

Społeczność

[Aktualizacja] Pierwszy zwiastun i szczegóły o Star Wars Jedi: Fallen Order
Autor: Marcin Pawłowski   
13.04.2019.
Prezentacja Star Wars: Jedi Fallen Order na żywo

Dzisiaj wreszcie poznaliśmy konkrety o nowej produkcji Respawn - Star Wars Jedi: Fallen Order.

Gra przedstawi los Cala Kestisa. To zbiegły Padawan i jeden z ostatnich członków Zakonu Jedi, którzy pozostali przy życiu po czystce zapoczątkowanej przez Rozkaz 66. Nasz bohater ukrywa się przed Imperium, ale zostaje namierzony i zmuszony do ucieczki, gdy ujawnia swoje moce. Podczas wędrówki Cal i jego wierny droid BD-1 poznają nowych przyjaciół, jak tajemniczą Cerę, ale wpadną też na znajome twarze z przeszłości. Musimy być jednak bardzo ostrożni, gdyż po piętach depczą nam złowieszczy Inkwizytorzy Imperium.

Respawn obiecuje przygodową grę akcji, w której będziemy rozwijać zdolności Mocy, uczyć się technik walki mieczem świetlnym oraz poznawać sekrety zamierzchłej cywilizacji. Premierę zaplanowano na 15 listopada 2019 roku. Tytuł zmierza na Xbox One, PlayStation 4 i PC.


-----------------------------------------------------

Prezentacja jest częścią imprezy "Star Wars Celebration", odbywającej się obecnie w Chicago. Transmisja rozpocznie się o 20:30 czasu polskiego. Na razie o samej grze wiemy niewiele - tytuł zaoferuje wyłącznie kampanię single player, w której wcielimy się w Jedi w okresie pomiędzy trzecim a czwartym epizodem "Gwiezdnych wojen", nie będzie mikrotransakcji, a premiera planowana jest na koniec bieżącego roku.

Za oglądanie wydarzenia na Mixer.com/EA, będąc zalogowanym na koncie Microsoft, przewidziano bonus w postaci pełnej wersji Knights of the Old Republic z pierwszego Xboksa (działa na Xboksie One we wstecznej zgodności).


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.