Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

Podsumowanie Inside Xbox: Xbox One S bez napędu i Xbox Game Pass Ultimate
Autor: Marcin Pawłowski   
17.04.2019.
Podsumowanie Inside Xbox: Xbox One S bez napędu i Xbox Game Pass Ultimate

Wczorajszy odcinek "Inside Xbox" przyniósł kilka ciekawych ogłoszeń.

Najważniejsze informacje z Inside Xbox (16 kwietnia 2019):

  • Plotki i przecieki się potwierdziły. Na początku maja do sprzedaży ma trafić konsola Xbox One S All-Digital Edition bez napędu Blu-ray, skierowana do osób stawiających całkowicie na cyfrową dystrybucję. Sprzęt posiada dysk twardy o pojemności 1TB, a w zestawie znajdują się kody na trzy pełne wersje gier (Sea of Thieves, Minecraft, Forza Horizon 3) oraz specjalna oferta na trzy miesiące Xbox Game Pass. Oficjalną cenę wyznaczono na poziomie 249,99$, ale Microsoft zaznacza, że chce sprzedawać ten model zawsze o co najmniej 50$ mniej względem zwykłej "Ski". Polska premiera i cena na razie nie zostały potwierdzone.

  • Pod koniec roku Microsoft zaoferuje nowy wariant abonamentu - Xbox Game Pass Ultimate, łączący w ramach miesięcznej opłaty w wysokości 14,99$ usługi Xbox Live Gold (granie online, zniżki, darmowe gry) oraz Xbox Game Pass (dostęp do katalogu pełnych wersji gier). Niestety o możliwości wykupienia go na dłużej w niższej cenie nie wspomniano.

  • Do gier z poprzednich konsol Xbox, które działają na Xboksie One i są ulepszone na Xbox One X, dołączają teraz: Ninja Gaiden 2, Fable 2, Fable 3, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction, oraz Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent.

  • Konferencja E3 Microsoftu odbędzie się 9 czerwca (niedziela) o 22:00 czasu polskiego. Natomiast we wtorek o północy będzie można obejrzeć specjalne wydanie "Inside Xbox" z E3. Szykowana jest również kolejna edycja spotkania społeczności Xbox FanFest.

  • Pokazano fragment rozgrywki z Rage 2 oraz Warhammer Chaosbane, a także nowy zwiastun rocznicowej aktualizacji Sea of Thieves.
Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.