Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najciekawsza postać z serii Gears of War to:

Społeczność

Destiny 2 z mrocznym rozszerzeniem i darmową wersją
Autor: Marcin Pawłowski   
07.06.2019.
Destiny 2 z mrocznym rozszerzeniem i darmową wersją

Bungie, działające już samodzielnie, ujawniło swoją wizję dalszego rozwijania Destiny 2.

Przede wszystkim zmieni się model biznesowy. We wrześniu wydane zostanie w pełni darmowe Destiny 2: New Light, oferujące podstawową kampanię oraz całą zawartość z pierwszego roku. Według Bungie będzie to baza, do której wedle uznania dokupimy sobie wybrane rozszerzenia. Skończy się wymóg posiadania poprzednich DLC, by zagrać w najnowsze. 

Oprócz tego deweloperzy pracują nad kolejnym dodatkiem - "Shadowkeep". Wrócimy na Księżyc, gdzie ponownie musimy pomóc Eris Morn rozprawić się z mrocznymi mocami. Dostaniemy dwukrotnie większą lokację niż w Destiny, misje, zadania, zbroje, broń, Raid oraz Dungeon. Planowane jest także przebudowanie systemu dobierania ekwipunku i wprowadzenie większej liczby opcji dostosowywania go do swoich potrzeb. Rozpoczynający się we wrześniu sezon odświeży PvP.

Pozostałe informacje to wspólne konto dla wszystkich platform, przejście wersji PC na Steam, szykowanie edycji dla Google Stadia oraz zrezygnowanie z zawartości na wyłączność dla któregokolwiek z partnerów. Więcej informacji tutaj.


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.