Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsze odsłony Call of Duty tworzy:

Społeczność

Xbox na gamescom 2019
Autor: Marcin Pawłowski   
18.07.2019.
gamescom 2019, event, impreza, inside

Microsoft o swojej obecności w Kolonii podczas tegorocznej edycji gamescom.

Tydzień gamescom Microsoft rozpocznie od specjalnego odcinka programu "Inside Xbox", który będzie można obejrzeć w poniedziałek, 19 sierpnia, o 17:00 czasu polskiego. Obiecano ciekawe ogłoszenia, prezentacje gier i akcesoriów oraz inne atrakcje. Transmisja zostanie udostępniona m.in. na Mixerze.

Jeśli chodzi o możliwość osobistego udziału, to amerykański gigant ma dwie propozycje dla osób wybierających się do Kolonii. W dniach 21-23 sierpnia (środa-piątek) zorganizowana będzie impreza "Xbox Open Doors" w Gloria Theatre. Wejście jest darmowe, a na fanów czekać mają konkursy, turnieje, panele dyskusyjne oraz więcej wydarzeń, o których szczegóły poznamy wkrótce. Oprócz tego Xbox pojawi się na samym gamescom, w hali nr 8 Koelnmesse. W planach jest przygotowanie prawie 200 stanowisk do grania z Age of Empires II Definitive Edition, Battletoads, Bleeding Edge, Gears 5, Halo: The Master Chief Collection PC, Minecraft Dungeons oraz produkcjami innych wydawców.

Microsoft zamierza również udostępnić do sprawdzenia Project xCloud oraz otworzyć Xbox Official Gear Shop z ubraniami i gadżetami.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.