Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Jak oceniasz wygląd Xbox Series X?

Społeczność

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville już dostępna
Autor: Marcin Pawłowski   
05.09.2019.
Plants vs Zombies: Battle for Neighborville już dostępna

Electronic Arts oraz PopCap wreszcie oficjalnie zapowiedzieli i od razu wydali Plants vs Zombies: Battle for Neighborville.

W trzeciej odsłonie Garden Warfare wojna pomiędzy zombiakami i roślinami o dominację nad przedmieściami trwa dalej. Deweloperzy tym razem proponują 20 w pełni modyfikowalnych klas postaci (w tym kilka całkowicie nowych), sześć trybów wieloosobowych PVP, a także trzy zróżnicowane regiony PVE do swobodnej eksploracji, gdzie czekają zadania do wykonania, przeciwnicy do pokonania, przedmioty do znalezienia i błyszczące złote gnomy.

Termin premiery Plants vs Zombies: Battle for Neighborville wyznaczono na 18 października, ale jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany, to może zacząć grać już teraz dzięki wycenionej na 118zł "Founder’s Edition". Dla posiadaczy tego wydania twórcy będą przez sześć tygodni sukcesywnie odblokowywać nową zawartość oraz nagradzać za logowanie się specjalnymi przedmiotami kosmetycznymi. Potem taka wersja przemieni się automatycznie, bez dodatkowych kosztów, w "Edycję Standardową". "Founder’s Edition" będzie w sprzedaży tylko do 30 września. "Edycja Standardowa" ma kosztować 140zł. Więcej informacji tutaj.


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.