Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Kogo wolałbyś mieć w swojej drużynie?

Społeczność

Podsumowanie Inside Xbox z X019
Autor: Marcin Pawłowski   
15.11.2019.
Oglądaj na żywo Inside Xbox prosto z X019

Podsumowujemy ogłoszenia podane w trakcie specjalnego odcinka "Inside Xbox" z odbywającej się w Londynie imprezy X019.

 • Rare ujawniło swoje nowe IP - Everwild. Gra jest jeszcze we wczesnym etapie produkcji, więc deweloperzy nie zdradzają szczegółów. Celem jest stworzenie magicznego świata, pełnego interesujących przygód i nowych sposobów prowadzenia rozgrywki. Cokolwiek to znaczy.
 • Jednocześnie Rare nadal pracuje nad rozwijaniem Sea of Thieves. Piracki świat ponownie zostanie rozbudowany w darmowej aktualizacji "The Seabound Soul", która pojawi się 20 listopada. Należy spodziewać się nowej przygody fabularnej oraz bomb ogniowych.
 • Obsidian szykuje Grounded, kooperacyjną grę, która ukaże się w ramach Xbox Game Preview na wiosnę 2020 roku. Gracze zostają w niej zmniejszeni do rozmiaru mrówki i próbują przetrwać w ogrodzie na amerykańskim przedmieściu. Musimy gromadzić surowce, wytwarzać przedmioty i budować bazy, uważając na czające się wszędzie zagrożenia.
 • Ujawniono West of Dead, strzelankę na dwa drążki z losowo generowanymi planszami. Wcielasz się w postać nieboszczka Williama Masona, któremu głosu użyczył Ron Perlman. Do 25 listopada dostępna jest otwarta beta.
 • W 2020 roku na konsolach Xbox One pojawi się znana z pecetów gra Rust.
 • Ujawniona podczas tegorocznego E3 pozycja Bleeding Edge od Ninja Theory trafi do sprzedaży 24 marca 2020 roku.
 • Planet Coaster, w której budujemy wymarzony park rozrywki, wyląduje na konsolach w przyszłym roku (lato 2020).
 • Tell Me Why to nowy projekt studia Dontnod, autorów m.in. Life is Strange. Premiera planowana jest na przyszłoroczne lato. W grze odwiedzimy małe miasteczko na Alasce, skąd pochodzą główni bohaterowie - bliźnięta Tyler i Alyson Ronan. Poznamy ich trudną przeszłość oglądając kluczowe wydarzenia z dzieciństwa z różnej perspektywy i wybierając bardziej wiarygodną dla nas wersję.
 • Microsoft inwestuje w usługę streamowania Project xCloud. Biblioteka testowej wersji zostanie wkrótce rozszerzona do ponad 50 pozycji. Plan na 2020 rok zakłada uruchomienie wsparcia dla urządzeń z Windows 10, dodanie obsługi różnych kontrolerów (w tym Dual Shock), otwarcie się na kolejne regiony (Europa Zachodnia, Kanada, Indie, Japonia), umożliwienie streamowania posiadanych gier i produkcji z oferty Xbox Game Pass.
 • Wyprzedaż Black Friday rozpocznie się w Sklepie Microsoft 24 listopada. Abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate otrzymają wczesny dostęp od 21 listopada.
 • Yakuza 0, Yakuza Kiwami oraz Yakuza Kiwami 2 trafią wreszcie na konsole Xbox One w przyszłym roku. Od razu będą dostępne w Xbox Game Pass.
 • Studio The Molasses Flood pracuje nad grą Dark Hollow z losowo generowanymi poziomami, w której samotnie lub z innymi graczami budujemy wioski dla roślinnych stworzeń i bronimy ich przed atakami różnych bestii.
 • Halo Reach trafi do Halo: The Master Chief Collection 3 grudnia. Wchodzi w skład oferty Xbox Game Pass.
 • Pokazano nowe materiały wideo z Minecraft Dungeons (kwiecień 2020), Wasteland 3 (19 maja 2020), Microsoft Flight Simulator (2020), CrossfireX (2020, free-to-play) oraz Age of Empires IV.
 • Kingdom Hearts HD 1.5+2.5 Remix oraz Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue pojawią się w 2020 roku na konsolach Xbox One.
 • Poznaliśmy gry mające trafić do oferty Xbox Game Pass.


Materiały wideo

Wcześniejsza wersja newsa:

Na miejscu zjawią się praktycznie wszyscy przedstawiciele Xbox Game Studios ze swoimi projektami - m.in. Ninja Theory z Bleeding Edge, inXile z Wasteland 3 czy Mojang z Minecraft Dungeons. Łącznie podczas transmisji ma zostać zaprezentowanych 12 tytułów na Xboksa oraz PC od wewnętrznych ekip Microsoftu, w tym niezapowiedziane wcześniej produkcje. Usłyszmy również nowe ogłoszenia związane z usługą streamowania Project xCloud i oczywiście poznamy najbliższą przyszłość oferty Xbox Game Pass. Wydarzenie będzie w całości poświęcone grom, dlatego zabraknie kolejnych wieści o Xbox Scarlett.

Za oglądanie transmisji na Mixerze, będąc zalogowanym na konto Microsoft, otrzymasz skórkę steru do Sea of Thieves, pakiet promocyjny do Gears POP!, a także masz szansę wygrać abonament Xbox Game Pass.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.