Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

[Aktualizacja] Przyszłość The Division 2 i rozszerzenie Warlords of New York
Autor: Marcin Pawłowski   
11.02.2020.
Przyszłość The Division 2 i rozszerzenie Warlords of New York

Dzisiaj wieczorem Ubisoft zamierza podczas transmisji na żywo zdradzić plan dalszego rozwoju The Division 2. Naturalnie wcześniej te informacje wyciekły do Internetu.

Mianowicie 3 marca do sprzedaży ma trafić płatne rozszerzenie "Warlords of New York". Należący wcześniej do tytułowej organizacji Aaron Keener przejął wraz ze swoimi podkomendnymi kontrolę nad Dolnym Manhattanem. Zadaniem agentów jest zapanowanie nad tą sytuacją. Na zainteresowanych graczy czekać będą misje fabularne, otwarty świat w Nowym Jorku, odświeżony system postępów z limitem poziomów zwiększonym do 40, a także nowa broń, sprzęt i umiejętności. W opisie wspomniano jeszcze o rozszerzonym endgamie, w tym następnej serii sezonów z bonusową zawartością.

Więcej powinniśmy dowiedzieć się podczas transmisji. Start o 20:00.

Aktualizacja: Poniżej oficjalne materiały wideo o "Warlords of New York". Cena rozszerzenia to równowartość 30 euro. Premiera darmowego trzeciego epizodu, stanowiącego wprowadzenie do Nowego Jorku, odbędzie się 12 lutego dla osób z "Year 1 Pass" i 19 lutego dla wszystkich.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.