Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

Xbox 20/20, czyli Microsoft o przyszłości swojej konsoli i nadchodzących grach
Autor: Marcin Pawłowski   
06.05.2020.
Xbox 20/20, czyli Microsoft o przyszłości swojej konsoli i nadchodzących grach

Microsoft do tej pory postępował bardzo transparentnie i w dość regularnych odstępach dzielił się kolejnymi informacjami o konsoli Xbox Series X. Obecnie panująca na świecie sytuacja nieco pokrzyżowała dalsze plany, ale amerykański gigant zapewnia, że główny cel się nie zmienił - premiera nowej konsoli oraz Halo Infinite ma nastąpić pod koniec 2020 roku.

Przy okazji zapowiedziano akcję "Xbox 20/20", w ramach której co miesiąc będziemy otrzymywać porcję ogłoszeń związanych z Xboksem, w tym przede wszystkim o nadchodzącym sprzęcie następnej generacji. Pierwszy etap to zaplanowany na 7 maja, 17:00 czasu polskiego, specjalny odcinek "Inside Xbox", gdzie pokazany zostanie gameplay z gier na konsolę Xbox Series X od zewnętrznych partnerów Microsoftu. Na razie potwierdzono prezentację rozgrywki Assassin's Creed Valhalla (transmisja w 4K na YouTube).

W czerwcu, czyli normalnie miesiącu ważnych konferencji towarzyszących E3, bliżej przyjrzymy się samej platformie oraz szykowanym usługom. Może wówczas Microsoft ujawni cenę i konkretniejszy termin premiery Xbox Series X. Natomiast w lipcu o swojej wizji przyszłości i ofercie na następne lata opowiedzą przedstawiciele ekip wchodzących w skład Xbox Game Studios. Naturalnie o wszystkim będziemy na bieżąco informować.Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.