Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

[Aktualizacja] Pierwsza prezentacja rozgrywki z Xbox Series X - oglądaj na żywo Inside Xbox
Autor: Marcin Pawłowski   
07.05.2020.
Pierwsza prezentacja rozgrywki z Xbox Series X - oglądaj na żywo Inside Xbox

Dzisiaj o 17:00 zapraszamy na transmisję specjalnego, trwającego około godzinę odcinka "Inside Xbox", podczas którego pokazane zostaną pierwsze materiały z gier na konsolę Xbox Series X od partnerów Microsoftu.

Gry zaprezentowane podczas Inside Xbox


 • Assassin’s Creed Valhalla* (Ubisoft): Zostań Eivorem, legendarnym najeźdźcą Wikingów dążącym do chwały. Eksploruj dynamiczny i piękny otwarty świat osadzony na brutalnym tle średniowiecza w Anglii. Napadaj na wrogów, powiększaj swoją osadę i buduj swoją siłę polityczną w dążeniu do zdobycia miejsca wśród bogów w Walhalli.
 • Bright Memory Infinite (Playism): Fuzja gatunków FPS i akcji, stworzona przez FYQD-Studio.
 • Call of the Sea* (Raw Fury): Przygodowa gra logiczna z perspektywy pierwszej osoby osadzona w latach 30. XX wieku, która opowiada historię Norah, kobiety na szlaku wyprawy w poszukiwaniu zaginionego męża.
 • Chorus* (Deep Silver): Przejmij kontrolę nad Narą, pilotem z nawiedzoną przeszłością i Opuszczonym, jej czującym myśliwcem, gdy wyruszają w osobistą, odkupieńczą podróż, by rzucić wyzwanie nieugiętemu wrogowi i pokonać mroczny kult, który ją stworzył.
 • DiRT 5* (Codemasters): Nowe funkcje, innowacje i świeże podejście mają sprawić, że DiRT 5 będzie centrum dynamicznych wyścigów terenowych, stylu i kultury.
 • Madden NFL 21 (Electronic Arts)
 • Scarlet Nexus* (Bandai Namco Entertainment): Wciel się w rolę Yuito Sumeragi, nowego rekruta w OSF, który chce zostać elitarnym psionikiem, takim jak ten, który uratował go jako dziecko. Uzbrojony w talent w psychokinezie, odkrywaj futurystyczne miasto Nowa Himuka i odkryj tajemnice uwikłanej w technologię i zdolności psychiczne przyszłości Brain Punk.
 • Scorn (Ebb): Klimatyczna gra przygodowa z gatunku FPS osadzona w koszmarnym wszechświecie o dziwnych formach i posępnej scenerii.
 • Second Extinction* (Systemic Reaction): Intensywna strzelanka dla 3 graczy, w której Twoim celem jest zniszczenie zmutowanych dinozaurów, które opanowały planetę. Praca zespołowa jest niezbędna, gdy wcielasz się w rolę jednego z ocalałych, wykorzystując unikalną kombinację broni, umiejętności i skilli, aby pokonać ogromną liczbę wrogów.
 • The Ascent* (Neon Giant / Curve Digital): Solowa i kooperacyjna gra RPG akcji osadzona w cyberpunkowym świecie. Wielka korporacja, która posiada wszystkich i wszystko, The Ascent Group, właśnie upadła. Powstaje zamieszanie oraz chaos, bezpieczeństwo i porządek są w rozsypce, a bez ochrony każdy musi sam sobie poradzić.
 • The Medium (Bloober Team): Horror psychologiczny nowej generacji od Bloober Team. Grasz jako Marianna, medium żyjące w dwóch światach: realnym i duchowym. Zaskoczony wizją morderstwa dziecka udajesz się do opuszczonego kurortu hotelowego. Tam zacznij szukać trudnych odpowiedzi. Ścieżka dźwiękowa Medium to współpraca dwóch kompozytorów - Arkadiusza Reikowskiego z Bloober Team i sławy Silent Hill Akiry Yamaoki - odzwierciedlająca najważniejszy motyw gry: dwoistość.
 • Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2* (Paradox Interactive): Jakim potworem będziesz? Wejdź do świata ciemności i powstań w społeczeństwie wampirów. Poznaj Seattle - miasto pełne kuszących, niebezpiecznych postaci i frakcji. W tej kontynuacji kultowej klasyki twoje wybory, wątki i schematy zmienią równowagę sił.
 • Yakuza: Like a Dragon* (SEGA): Wybuchowy nowy punkt wejścia do uznanej serii Yakuza zostanie wydany jako tytuł premierowy na Xbox Series X. Yakuza: Like a Dragon będzie wspierać Xbox Series X Smart Delivery – oznacza to, że gracze, którzy kupią wersję Yakuza: Like a Dragon na Xbox One, będą mieli prawo do bezpłatnego uaktualnienia do wersji Xbox Series X. Obsługiwana będzie również funkcja cross-save między konsolami Xbox One i Xbox Series X, więc bez względu na to, kiedy gracze zdecydują się na aktualizację, nigdy nie muszą zaczynać od zera.
* - gry wspierające usługę Smart Delivery


------------------------------------------------------------------------------------------

Wprost potwierdzono jedynie to, że zobaczymy zajawkę rozgrywki Assassin's Creed Valhalla. Reszta jest niespodzianką. Oczywiście wszystkie zaprezentowane produkcje mają być zoptymalizowane pod Xbox Series X i wykorzystywać możliwości, jakie będzie dawała konsola nowej generacji - natywną rozdzielczość 4K przy nawet 120 fpsach, sprzętową akcelerację raytracingu DirectX, szybkie ładowanie danych, Smart Delivery (kupujesz raz, grasz w najlepszą wersję na daną platformę Xbox) i inne.

Program jest inauguracją zapowiedzianej w tym tygodniu akcji "Xbox 20/20" - comiesięcznych wydarzeń przedstawiających przyszłość Xboksa, gier oraz usług Xbox Game Pass i Project xCloud.

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.