Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

[Aktualizacja] Szczegóły o czwartym roku Destiny 2
Autor: Marcin Pawłowski   
09.06.2020.
Szczegóły o czwartym roku Destiny 2

Powoli zbliżamy się do końca trzeciego roku wsparcia Destiny 2, więc Bungie planuje dzisiaj o 18:00 zorganizować transmisję, podczas której zdradzi szczegóły o następnych sezonach i jesiennym rozszerzeniu tej popularnej strzelanki.

Podsumowanie:
  • Bungie zapowiedziało jesienne rozszerzenie "Beyond Light", w którym wyruszymy na zmrożoną Europę (księżyc Jowisza), gdzie zmierzymy się z frakcją Fallenów. W walce będziemy mogli wykorzystać całkowicie nowy żywioł (staza) i powiązane z nim subklasy, oparte na mocy Ciemności. Pojawi się następny najazd (Krypta z Głębokiego Kamienia), sekrety i oczywiście sprzęt do zdobycia. Ruszyła przedsprzedaż DLC w różnych wariantach. Premiera 22 września.

  • Poznaliśmy roczne rozszerzenia planowane na następne lata - "The Witch Queen" (2021) oraz "Lighttfall" (nazwa robocza, 2022). Szczegółów o zawartości brak.

  • Bungie zamierza wycofywać i dodawać niektóre stare lokacje z gry w ramach tzw. Destiny Content Vault. Dzięki temu gra nie będzie niepotrzebnie rozciągnięta i pozwoli deweloperom lepiej zapanować nad kodem. We wrześniu z Destiny 2 znikną Io, Tytan, Mars, Merkury, Lewiatan oraz wszystkie powiązane z tymi miejscami aktywności PvE. Gambit i Gambit Prime zostaną połączone w jeden tryb. Powróci jednak Cosmodrom z pierwszej odsłony serii, a z czasem także najazd "Vault of Glass".

  • Rozpoczął się nowy sezon - Season of Arrivals. Dostępne jest nowe wydarzenia publiczne, misje fabularne, system zdobywania ekwipunku, a także dungeon (darmowy dla wszystkich)..

  • Produkcja otrzyma ulepszenie na Xbox Series X (potwierdzono 60fpsów), wykorzysta Smart Delivery (nie płacisz drugi raz) i pozwoli na wspólne granie pomiędzy platformami z tej samej "rodziny" (Xbox One - Xbox Series X).
Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.