Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

[Aktualizacja] Star Wars: Squadrons w październiku
Autor: Marcin Pawłowski   
19.06.2020.
Star Wars: Squadrons w październiku

Electronic Arts chce posadzić nas ze sterami myśliwców kosmicznych w Star Wars: Squadrons.

Produkcja zaoferuje kampanię dla jednego gracza, która rozegra się po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” i bitwie o Endor, gdy wysadzono drugą Gwiazdę Śmierci. Wcielimy się zarówno w pilota Nowej Republiki, jak i Imperium, poznając historię naprzemiennie z perspektywy obu frakcji.

Głównym kąskiem raczej jednak będą tryby wieloosobowe 5 na 5, wspierające rozgrywki międzyplatformowe. Do dyspozycji otrzymamy wiele rodzajów statków, w których spersonalizujemy poszczególne elementy, jak broń, kadłuby, silniki czy pola siłowe. Dostosujemy również samą kompozycję naszej eskadry, by dopasować się do zmiennych stylów gry i zniszczyć przeciwników. Nie zabraknie oczywiście przedmiotów kosmetycznych do odblokowania. Walki będą toczone z perspektywy pierwszoosobowej.

Star Wars: Squadrons zmierza na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Premierę zaplanowano na 2 października 2020 roku. Pierwsze materiały z rozgrywki zostaną zaprezentowane podczas EA Play w najbliższy piątek, 19 czerwca, o 1:00 czasu polskiego.Aktualizacja: Dostaliśmy obiecany materiał wideo z omówieniem rozgrywki.


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.