Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Czy zamierzasz kupić Playerunknown's Battlegrounds?

Społeczność





Epic Fail - odcinek 24
Autor: Marcin Pawłowski   
31.08.2009.
 Nowy odcinek podkastu Epic Fail (bezpośredni link) wygląda nieco inaczej niż zwykle. Z ważnych powodów, o których mówią dokładnie sami prowadzący na początku audycji, nagrany został wcześniej, więc siłą rzeczy nie poruszane są najświeższe tematy z ubiegłego tygodnia. Mimo wszystko nie zabrakło rozmowy o grze Batman: Arkham Asylum, która zrobiła niezłe zamieszanie. Podkast powinien powrócić do normalnej formy w następny poniedziałek. Miłego słuchania.

Komentarze

Dodane przez Dior19 w dniu - 2009-08-31 18:16:59
Jestem w szoku... :eek

Dodane przez Dior19 w dniu - 2009-08-31 18:35:32
Dlaczego usuneliscie temat z mojego komentarza??? geje do holandii na porzeczki a nie w polsce normalnym ludziom reke podawac bleeeeeee... :x

Dodane przez Homunoculus w dniu - 2009-08-31 19:01:45
tak, a potem te porzeczki z holandi zbierane przez gejów trafią do polski i będziesz je wcinał..ehh pomyślunku troche. anyway, ten demo-podcast tak chamsko sie urywa w połowie zdania czy coś sie zje*ało?

Dodane przez wornluki90 w dniu - 2009-08-31 19:54:34
Ludzie dajcie im żyć ludzie, ga nie podlegają dyskusji :)

Dodane przez wornluki90 w dniu - 2009-08-31 20:06:03
Hej ludzie gusta nie podlegają dyskusji... A co do podcastu heh fajna odskocznia od tych wszystkich i tak mało poważnych tematów. :D Fajny naprawdę fajny podcast tylko szkoda też że taki króciutki :eek  
 
"dior19" chętnie bym uścisnął dłoń Ryan'a, Max'a a nawet Zeratul'a :grin :grin :grin

Dodane przez Dior88PL w dniu - 2009-08-31 20:28:16
pierwsza para gejow w polsce...smiech na
(wornluki90) no to fajnie musicie sie kiedys spotkac na jakims wieczorku ruchawczo-zapoznawczym w amsterdamie powodzenia :grin

Dodane przez Dior88PL w dniu - 2009-08-31 20:32:35
i na szczescie nie mieszkam w polsce!!!!ale ty pewnie tak,takze pomysl 2 razy zanim kupisz porzeczki w sklepie heh

Dodane przez wornluki90 w dniu - 2009-08-31 20:47:30
Ej no ja nie pisałem że chciałbym podać komuś z nich rękę i później ... tylko chodziło mi o to że chciałbym poznać człowieka ponieważ ma dużo do powiedzenia na temat gier... ciekawe co ty o nich myślałeś przed odsłuchaniem podkastu.

Dodane przez wornluki90 w dniu - 2009-08-31 20:48:14
Ej no ja nie pisałem że chciałbym podać komuś z nich rękę i później ... tylko chodziło mi o to że chciałbym poznać człowieka ponieważ ma dużo do powiedzenia na temat gier... ciekawe co ty o nich myślałeś przed odsłuchaniem podkastu.

Dodane przez wornluki90 w dniu - 2009-08-31 20:49:33
prosił bym o usuniecie duplikowanego komentarza :D

Dodane przez Zwirzok w dniu - 2009-09-05 14:36:39
Dior88PL prezentujesz typowe stereotypowe nastawienie. Chodzić codziennie czy co drugi dzień do kościoła? Osobiście, podkast mi się spodobał. Taki jakiś lekki spontan. A co do ściskania rąk, z chęcią bym spotkał się z każdym z twórców tego podcastu i pogadał z nimi bo widać, że można pogadać i zapewne nie tylko o grach. I Dior. Jak nie mieszkasz w Polsce to nie wypowiadaj się o tym kraju i usuń PL z nicka. Bo tacy jak ty przynosicie wstyd.