Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Kogo wolałbyś mieć w swojej drużynie?

Społeczność

Wygraj biało-czerwonego Xboksa 360 i inne nagrody!
Autor: Marcin Pawłowski   
09.11.2010.
 Do uruchomienia polskiej wersji Xbox Live pozostaje co najwyżej kilkadziesiąt godzin. Dla większości posiadaczy konsoli Microsoftu jest to z pewnością ważne wydarzenie. Chcąc je odpowiednio uczcić i nadać mu należytą oprawę przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Xbox Community Network kilka atrakcji. Przede wszystkim zapraszamy do udziału w dużym turnieju, mającym wyłonić najbardziej wszechstronnego polskiego gracza Xbox Live, którego zwycięzca otrzyma wyjątkową, przygotowaną specjalnie na tę okazję biało-czerwoną konsolę Xbox 360 S 250 GB! Zapisać możesz się już teraz. Szczegółowe informacje znajdziesz w rozwinięciu. Oprócz tego od jutra rozpoczynamy rozdawanie kodów na najlepsze gry z Xbox Live Arcade oraz na hełm polskiej husarii w różnych konkursach. Warto do nas codziennie zaglądać i śledzić nas także na Facebooku oraz Twitterze.

Turniej

Rozgrywki są podzielone na dwie części. W pierwszej możesz wziąć udział w turniejach Halo: Reach (link, FFA - każdy na każdego) oraz Gears of War 2 (link). Najlepsi zawodnicy awansują do drugiego etapu organizowanego przez OnlineCenter.pl, w którym udowodnią, że są wszechstronnymi graczami. W tym celu będą musieli uzyskać jak najlepsze wyniki w wybranych konkurencjach w grach z Xbox Live Arcade (otrzymają kody na pełne wersje tych tytułów). Najbardziej uzdolniony gracz odejdzie z wyjątkową konsolą Xbox 360 S 250 GB. Regulamin finału zostanie opublikowany najpóźniej tydzień przed jego rozpoczęciem.


Wśród wszystkich uczestników naszego turnieju Halo: Reach rozlosujemy 10 kodów na hełm husarii.


Podyskutuj o tym na naszym forum!

Konkursy

Od 10 listopada będziemy codziennie rozdawać na portalu, na naszych profilach na Facebooku oraz Twitterze kody na najlepsze gry z Xbox Live Arcade (LIMBO, Shadow Complex, Castle Crashers, Trials HD) oraz na hełm husarii w różnych konkursach. Przykładowo poprosimy o komentarz do jakiegoś wydarzenia, a innym razem wrzucimy kod z brakującym znakiem itp. Warto do nas często zaglądać. Zabawa potrwa do wyczerpania puli kodów, która jest całkiem pokaźna.

Komentarze

Dodane przez simaone w dniu - 2010-11-09 12:06:08
wow
na pewno będę śledził fb i oc ;)

Dodane przez SnaQ w dniu - 2010-11-09 12:54:46
Hełm husarii dla awatara?! Kolorki klocka mi się nie podobają ale i tak super, że rusza taka miła akcja na start. Atmosfera się podgrzewa :)

Dodane przez WampisPL w dniu - 2010-11-09 16:41:57
A "Słowiański wiatr" będzie na dysku?

Dodane przez SnaQ w dniu - 2010-11-09 18:52:10
Eee no... Wrogu już w hełmie biega... Musisz tak wkurzać ludzi?

Dodane przez tomalas w dniu - 2010-11-09 22:35:25
Taki mały szczegół ale w newsie zamiast "Trials HD" napsiane jest "Trias HD" ')

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.