Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsza gra Battle Royale?

Społeczność

Summer of Arcade 2011 - daty, ceny
Autor: Marcin Pawłowski   
27.06.2011.
 Microsoft poinformował, że tegoroczna edycja akcji "Summer of Arcade" rozpocznie się 20 lipca. Wówczas ukaże się pierwszy z pięciu zapowiadanych tytułów - Bastion (1200 MSP). Kolejne tygodnie przyniosą: From Dust (27 lipca - 1200 MSP), Insanely Twisted Shadow Planet (3 sierpnia - 1200 MSP), Fruit Ninja Kinect (10 sierpnia - 800 MSP) oraz Toy Soldiers: Cold War (17 sierpnia - 1200 MSP). Nie zabraknie też promocji dla osób, które nabędą wszystkie wymienione gry. Otrzymają one za darmo produkcję Crimson Alliance, mającą ukazać się na Xbox Live Arcade 7 września za 1200 MSP. Więcej w rozwinięciu.


  • "Bastion" - 20 lipca, 1200 MSP
To gra akcji z elementami rpg, definiująca na nowo opowiadanie historii z aktywnym narratorem, który odnotowuje twój każdy ruch. Eksploruj ponad 40 bujnych, ręcznie malowanych środowisk. Posiądź szeroki arsenał możliwych do ulepszenia broni i stań do walki z dzikimi bestiami przystosowanymi do ich nowego środowiska. Ukończ główny wątek, aby odblokować tryb New Game Plus i kontynuować swoją przygodę!

  • "From Dust" - 27 lipca, 1200 MSP
Odkryj unikalną grę Modern God, gdzie natura gra główną rolę. "From Dust" to najnowszy pomysł Erica Chahi, wizjonerskiego twórcy "Another World". Zwróć uwagę na piękno prymitywnego świata tętniącego życiem i zmierz się z mocą natury. Strzeż się niebezpieczeństw świata, który bezustannie się zmienia według twoich rozkazów. Kontroluj przeznaczenie plemienia starającego się przetrwać i pomóż mu odzyskać utracone moce przodków. Chłoń piękny, ale i niebezpieczny świat. Świat, gdzie natura bierze to, co do niej należy i ty jesteś jedyną nadzieją na przetrwanie twoich ludzi.

  • "Insanely Twisted Shadow Planet" - 3 sierpnia, 1200 MSP
Ta "przewijana", dwuwymiarowa gra akcji/przygodowa zabierze graczy w podróż przez ciekawe światy Shadow Planet, unikalne środowiska wypełnione zakręconym życiem, surrealną ekologią, wrogimi stworzeniami i zagrożeniami środowiskowymi. Gracze eksplorują głębie kilku wewnętrznie powiązanych obszarów, walcząc z hordami przeciwników, zmagając się z bossami, rozwiązując zagadki oraz zdobywając ulepszenia, odblokowujące nowe części mapy.

  • "Fruit Ninja Kinect" - 10 sierpnia, 800 MSP
Ogólnoświatowy fenomen w postaci "Fruit Ninja" zmierza teraz na Kinect dla Xbox 360 w najbardziej owocnej dotychczas formie- TY jesteś ninja! Twoje ramiona to teraz ostrza, a walka przeciw najpyszniejszym produktom świata dopiero się rozpoczyna. "Fruit Ninja Kinect" to wspaniała ewolucja gatunku slice-em-up stworzona przez Halfbrick, wykorzystująca precyzyjną moc konsol dla najbardziej owocnej walki jaką kiedykolwiek widziałeś!

  • "Toy Soldiers: Cold War" - 17 sierpnia, 1200 MSP
Wskocz do militarnej akcji z lat 80'. Ożyw swoje ulubione zabawki i stocz walkę przeciwko czerwonemu zagrożeniu. Potrzebujesz wsparcia? Poproś o pomoc przyjaciela w trybie co-op na kanapie lub poprzez Xbox LIVE. Zrób sobie przerwę od głównego wątku w trybie Survival lub licznych minigrach. Gdy pobijesz wyniki swoich przyjaciół z LIVE, oni na pewno odpowiedzą ogniem, aby odzyskać pierwsze miejsce!Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.