Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

EURO 2012 jako dodatek do FIFA 12
Autor: Marcin Pawłowski   
28.03.2012.
 Długo Electronic Arts kazało nam czekać na zapowiedź produkcji o tegorocznych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie. Jak się okazuje, nie będzie to pełnoprawna, osobna pozycja, a jedynie rozszerzenie do FIFA 12. Spodziewamy się oczywiście wiernego przeniesienia do gry wszystkich stadionów i reprezentacji narodowych. Rozgrywkę jak zwykle komentować ma duet Dariusz Szpakowski - Włodzimierz Szaranowicz. Oficjalne ogłoszenie zaplanowano na jutro, na godzinę 10. Wtedy też zapewne poznamy datę premiery tego DLC.

Aktualizacja: Premiera 24 kwietnia. Nie zabraknie możliwości rozegrania turnieju w wersji online i wyzwań bazujących na prawdziwych wydarzeniach. Pojawi się również nowy „Expedition Mode”, pozwalający stworzyć własny zespół i ruszyć na podbój Europy. Cena to 1800 Microsoft Points. Informacja pochodzi z oficjalnej strony internetowej.

Oficjalna informacja:
Poprowadź reprezentację biało-czerwonych do zwycięstwa w mistrzostwach EURO 2012 w jedynej licencjonowanej grze UEFA EURO 2012™, będącej dodatkiem do EA SPORTS FIFA 12. EA SPORTS UEFA EURO 2012™ pozwala przeżyć te niezwykłe emocje i poczuć prawdziwą rywalizację towarzyszącą Mistrzostwom Europy.

Za produkcję odpowiedzialny jest ten sam zespół, który co roku opracowuje najlepszą piłkarską grę świata – serię FIFA. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że każdy piłkarz występujący w mistrzostwach będzie wiernie odwzorowany. Realizmu rozgrywkom dodaje również doskonała grafika, oraz fakt że mecze rozgrywamy na wszystkich polskich i ukraińskich stadionach Euro 2012. Dodatkowe emocje zapewniają po raz pierwszy w grze: doping i przyśpiewki polskich kibiców, zarejestrowane podczas niedawnych meczów Reprezentacji Polski z Meksykiem i Niemcami.

Rywalizuj swoją ulubioną drużyną narodową przeciw innym krajom w realistycznym trybie sieciowym zwanym UEFA Euro 2012™ Finały Turnieju w Sieci. Przejdź przez fazę grupową, ćwierćfinały i półfinał, aż do wielkiego meczu finałowego. Rozwój wydarzeń na prawdziwych mistrzostwach Europy będzie miał wpływ na dodatkową zawartość dostępną poprzez EA SPORTS Football Club. Gracz będzie mógł wielokrotnie przeżyć dramatyczne momenty w wyzwaniach opartych na prawdziwych meczach. Kolejne wyzwania będą pozwalały zdobywać punkty doświadczenia i wyższe poziomy profilu EA SPORTS Football Club.

Całkiem nowy tryb – Wyprawy Euro, zaprojektowany specjalnie dla UEFA EURO 2012 pozwala entuzjastom, budować, zarządzać i rywalizować własną wersją drużyny narodowej przeciwko innym krajom Europy. Wybierz ulubionego, europejskiego zawodnika lub postać stworzoną w trybie FIFA 12 Virtual Pro. Wygrywaj mecze aby przejmować lepszych graczy z innych drużyn narodowych, odblokowuj silniejsze zespoły na drodze do pokonania wszystkich 53 drużyn narodowych i całkowitej dominacji nad piłkarską Europą.

Spotkania komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz – doskonale znani polskim fanom serii gier FIFA. Wszystkie te elementy sprawią, że Mistrzostwa Europy mogą zagościć w twoim salonie jeszcze przed oficjalnym meczem otwarcia turnieju. Efektowne bramki, udane parady bramkarskie, radość ze zwycięstwa i rywalizacja z przyjaciółmi dostarczą wszystkim wielu godzin rozrywki.


Źródło: oficjalna strona internetowa
Źródło pierwotnego newsa: Forum OnlineCenter.pl (dzięki za cynk Snake) 

Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.