Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

Wszystkie zapowiedziane gry na konsolę Xbox 360
Autor: Marcin Pawłowski   
25.06.2013.

E-L

Earth Defense Force 2025

Premiera: luty 2014

Ludzkości nadal zagraża inwazja insektów z kosmosu, więc do akcji muszą wkroczyć żołnierze z oddziału Earth Defense Force. Twórcy zapowiadają setki broni, wielkie bitwy, mnóstwo misji do zaliczenia i czteroosobową rozgrywkę multiplayer.  

Enemy Front

Premiera: kwiecień 2014

Strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, której akcja rozegra się w czasach drugiej wojny światowej. Wcielimy się w postać zaprawionego w boju żołnierza, który zostanie zrzucony za liniami wroga. Jego zadaniem będzie zniszczenie tajnej broni nazistów. City Interactive obiecuje zróżnicowane misje, akcję rozciągniętą na kilka lat i przedstawienie kluczowych momentów wojny. Gra wykorzysta silnik CryEngine 3.

  

F1 2013

Premiera: 4 października 2013

Tegoroczna odsłona wyścigowej serii na licencji Mistrzostw Świata Formuły 1. W grze oczywiście zobaczymy wszystkich kierowców, ich samochody, zasady rywalizacji oraz tory z sezonu 2013. Przemodelowany nieco będzie także model jazdy, jednak jako najważniejszą nowość wymienia się tryb „F1 Classics”. Gracze otrzymają możliwość zmierzenia się z najsłynniejszymi postaciami z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Pojawią się tory Brands Hatch oraz Jerez, najlepsze bolidy od Williamsa, Lotusa czy też Ferrari z tamtego okresu, jak również najbardziej znane osoby - w tym Mario Andretti, Nigel Mansell, Emerson Fittipaldi i Gerhard Berger. Całość komentować ma z kolei Murray Walker.

 
  

Fable Anniversary

Premiera: luty 2014

Będzie to całkowicie odnowiona graficznie - przy użyciu silnika Unreal Engine 3 - wersja Fable: The Lost Chapters. Lionhead zapewnia, że poprawiono interfejs i sterowanie, skrócono czas trwania ekranów ładowania i wprowadzono nowy system zapisywania stanu rozgrywki. Dojdą również osiągnięcia i obsługa aplikacji SmartGlass.
 
  

Fantasia: Music Evolved

Premiera: bliżej nieokreślony 2014 rok

Gra zabierze nas do uniwersum Walta Disneya, gdzie jako uczeń czarodzieja Yen Sida będziemy rozwijać posiadane umiejętności. Ma to być interaktywna i sterowana ruchem „podróż przez światy muzyki i magii, uwalniająca kreatywność”. Rozgrywka polegać będzie na wykonywaniu odpowiednich gestów w rytm puszczanych utworów. Ten system uzupełnia możliwość wpływania na melodie, poprzez uruchamianie ich remiksów lub nakładanie dźwięków.

  

Far Cry Classic (XBLA)

Premiera: lato 2013

Odświeżona wersja starocia ma zaoferować graczom jedynie tryb jednoosobowy. Poza tym niczym nie będzie różniła od pierwotnego wydania z PC. Jako Jack Carver, zajmujący się wynajmowaniem łodzi, wyruszymy na zlecenie dziennikarki Valerie Constantine w kierunku jednej z wysp Mikronezji. Szybko okaże się, że to miejsce wcale nie jest opuszczone, a wydostanie się z niego nie będzie łatwe.  

Farming Simulator 2013

Premiera: 5 września 2013

Twoim zadaniem będzie takie zarządzanie farmą i uprawą roli, by wyjść na plus i zarobić na jeszcze lepszy sprzęt, który pozwoli zwiększyć produkcję. W edycji konsolowej dodano możliwość prowadzenia farmy w Ameryce Północnej (obok środowiska europejskiego), nowe pojazdy oraz kilka bonusowych opcji.  

FIFA 14

Premiera: 26 września 2013

FIFA 14 postawi na efektowne i skuteczne wykańczanie akcji, zaawansowaną kontrolę piłki oraz jej ochronę przed działaniami obrońców. Deweloperzy obiecują także realistyczne zachowanie futbolówki, lepszą współpracę w drużynie oraz zabawę w poszukiwanie talentów. Miłośnicy kopania powinni być zadowoleni.


  

Flashback (XBLA)

Premiera: 21 sierpnia 2013 (34,99zł)

Wcielasz się w Conrada B. Harta z G.B.I i odkrywasz szeroko zakrojony, zabójczy spisek uknuty przez przybyszów z innych planet, który zagraża wszystkiemu, co ludzkie. W tej odświeżonej wersji gry z Amigi oprawa graficzna powstała od nowa przy użyciu silnika Unreal Engine, a za całością stoi Paul Cuisset, twórca oryginału, wraz ze swoim zespołem VectorCell.


  

Grand Theft Auto V

Premiera: 17 września 2013

W „piątce” będzie trzech głównych bohaterów: Michael, Franklin i Trevor. Michael to emerytowany, bogaty złodziej, który dawniej napadał na banki. Załatwił sobie układ z FBI, ale nie jest zadowolony ze swojego życia. Trevor jest urodzonym kryminalistą o skłonnościach psychopatycznych. Franklin to młody, ambitny chłopak, zajmujący się odzyskiwaniem samochodów od ich właścicieli, którzy nie spłacają długów.

Miejscem akcji jest Los Santos. Mamy duże miasto, wzorowane na Los Angeles, plaże, winnicę, góry, lasy, wybrzeże, obszar podmorskie możliwe do eksploracji czy też bazę wojskową. Do tego jest to oczywiście żyjący świat - z programami TV, stronami www i zróżnicowanymi dzielnicami itd.

  

Hellraid

Premiera: jesień 2013

Ma to być slasher z perspektywy pierwszej osoby, nastawiony na kooperację (maksymalnie czterech graczy), chociaż nie zabraknie też przygody dla samotnych wojowników, którzy zechcą przeciwstawić się armiom piekła. Techland zamierza przygotować rozbudowany system walki z bliska, na dystans i z wykorzystaniem ataków magicznych.  

Just Dance 2014

Premiera: 1 października 2013

Nowa odsłona serii przeznaczonej na Kinecta ma dać więcej zabawy, więcej rozrywki, więcej dobrej muzyki. Pozwoli na taniec z ludźmi z całego świata i dzielenie się swoimi dokonaniami poprzez platformy społecznościowe.
  

Killer is Dead

Premiera: 30 sierpnia 2013

Nowa gra akcji opracowana przez połączone siły Kadokawa Games i Grasshopper Manufacture, którymi dowodzi znany ze swego specyficznego stylu projektant SUDA51. Mondo Zappa - najnowszy rekrut uznanej agencji egzekutorów - ściga kryminalistów na całym świecie i ścina im głowy. Stawiając pierwsze kroki w swojej nowej profesji, Mondo zmaga się ze swymi wewnętrznymi demonami, stąpa po cienkiej linii dzielącej jego talent do wymierzania szybkiej sprawiedliwości od prześladujących go wspomnień i dokonuje wielu zmysłowych podbojów.  

LEGO Marvel Super Heroes

Premiera: 18 października 2013

Fabuła opowie o tym, jak Nick Fury zwołał ekipę składającą się z Iron Mana, Hulka, Thora, Spider-Mana, Wolverine'a i innych herosów Marvela, by uratowała Ziemię przed Lokim i Galactusem. Zobaczymy też na pewno Kapitana Amerykę, Czarną Wdowę, Hawkeye czy Deadpoola. W sumie przez ten tytuł przewinąć ma się ponad 100 bohaterów. Twórcy z TT Games obiecują, że nie zabraknie charakterystycznego humoru, ciekawych lokacji i rozgrywki przyjaznej dla całej rodziny.

  

LEGO Movie Videogame

Premiera: bliżej nieokreślony 2014 rok

The LEGO Movie Videogame przedstawi losy Emmeta - zwykłego ludka uznanego przez przypadek za bohatera, który uratuje świat przez złym tyranem. Nie zabraknie charakterystycznego humoru, budowania wielkich konstrukcji i dużej liczby postaci.  

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Premiera: 14 lutego 2014

Lightning, gwiazda Final Fantasy XIII, staje przed ostatecznym wyzwaniem. Do końca świata pozostało zaledwie trzynaście dni, a podejmowane przez nas decyzje będą wpływały na odliczanie. System walki ma zgrabnie łączyć elementy gry akcji z klasyczną formułą serii. Deweloperzy szykują również nowe lokacje (cztery wyspy Navus Partus) i rozszerzone opcje personalizacji.


  

LocoCycle (XBLA)

Premiera: jesień 2013

Następny projekt Twisted Pixel, twórców m.in. Splosion Man i The Gunstringer. Główną bohaterką będzie motocykl I.R.I.S., który zna 40 stylów walki i 50 języków, może pędzić z prędkością 300 km/h i posiada aktywny kamuflaż. Ciągnie on za sobą mechanika Pablo...
  

Lost Planet 3

Premiera: 30 sierpnia 2013

Wcielimy się w postać Jima, operatora mobilnej platformy wiertniczej, który opuścił Ziemię, by wykonać lukratywny kontrakt na E.D.N. III. Pracując dla korporacji Neo-Venus Construction mamy przygotować planetę pod kolonizację oraz odnaleźć źródła bezcennej energii termalnej. Nie ułatwiają tego warunki atmosferyczne i zamieszkujące E.D.N. Akridy. Wydawca obiecuje zróżnicowaną rozgrywkę - chodzenie na piechotę, strzelając z perspektywy trzeciej osoby oraz walkę FPP w mechu. Ważną rolę ma odegrać również dynamicznie zmieniająca się pogoda, w tym wielkie burze śnieżne. Produkcja korzysta z silnika Unreal Engine 3. Pojawią się także tryby wieloosobowe.