Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Jak oceniasz wygląd Xbox Series X?

Społeczność


Konkurs Battlefield: Bad Company 2


W konkursie wygrali: Damian Klimek, Przemysław Borys, Kamil Stachera


Zapraszamy wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w konkursie związanym z  grą Battlefield: Bad Company 2!

Wielu miłośników Bad Company naśmiewa się z osób grających w roli Zwiadowcy nazywając ich Chewbaccami. Wszystko za sprawą charakterystycznego wdzianka, na które fachowo mówi się ghillie suite. Jest to znakomity strój maskujący, gdyż ludzka sylwetka i elementy wyposażenia nie wyróżniają się na tle otoczenia. W większości armii przygotowanie ghillie suit jest częścią kursu dla snajperów. Proponujemy zabawę polegającą na stworzeniu takiego stroju - przebierz się i podeślij nam zdjęcie (w rękach musisz trzymać kartkę z naszym logo). Spróbuj nas zaskoczyć, zadziwić albo rozśmieszyć. Liczą się pomysł i wykonanie. Trzy najciekawsze/najzabawniejsze/najlepsze kamuflaże mogą liczyć na egzemplarz edycji limitowanej Battlefield: Bad Company 2 w wersji Xbox 360!

Edycja limitowana oferuje odblokowane od razu cztery ulepszenia pojazdów oraz dwie klasyczne bronie znane z Battlefield 1943:
  • ulepszenie pancerza dla wszystkich pojazdów, zmniejszające uszkodzenia od pocisków wybuchowych i penetrujących,
  • dodatkowy zestaw ofensywny – montowane na pojeździe alternatywne źródło ognia do obsługi przez kierowcę pojazdu, znacznie zwiększające jego możliwości bojowe
  • czujnik ruchu – elektroniczny zestaw czujników wykrywający obecność wrogich jednostek w pobliżu pojazdu
  • pistolet z lokalizatorem – strzelający magnetycznymi strzałkami do oznaczania wrogich pojazdów. Dzięki niemu drużyna może śledzić , namierzać i naprowadzać rakiety na wrogi pojazd.
  • karabin M1A1 – niezawodny choć ciężki karabin. Zabójcza broń z rękach weteranów
  • pistolet M1911 – celny broń, ceniony za siłę swych pocisków kalibru 0.45

O grze:
Battlefield Bad Company 2 przenosi rozgrywkę znaną z serii Battlefield na front next-genowych konsol i PC-tów! Nowe pojazdy, takie jak ATV (pojazd terenowy) i helikopter transportowy pozwalają na zróżnicowane taktyki dla wielu graczy. Modyfikacje, które można stosować, gwarantują najciekawsze odwzorowanie walki z wykorzystaniem pojazdów, jakie kiedykolwiek pojawiło się w grach wieloosobowych. Taktyczna rozwałka wznosi się na wyżyny, dzięki poprawkom w silniku Frostbite. Gracze niszczą teraz całe budynki i tworzą własne otwory strzelnicze, co sprawia, że żadna bitwa nie jest taka sama.

Grać można w czteroosobowych zespołach i w dwóch nowych trybach, walcząc ramię w ramię, by odblokować drużynowe nagrody. Przenieś się na pole bitwy i skorzystaj z wielu siejących zniszczenie gadżetów, takich jak strzała naprowadzająca w połączeniu z bazooką. Perfekcja na polu bitwy nagradzana jest szerokim wyborem odznaczeń, gwiazdek, medali oraz 50 rang wojskowych, które czekają na odblokowanie.

Zróżnicowanie jest widoczne także w ogromnym wyborze możliwych do zmodyfikowania broni i pojazdów. Dzięki 4 oddzielnym klasom postaci, 46 rodzajom broni, 15 gadżetom, 13 specjalizacjom postaci i ponad 15000 możliwych wariacji ekwipunku do odkrycia i opanowania, gracze mogą wypracować własny styl walki.
>>Recenzja
Zasady konkursu:
Zgłoszenie należy przesłać przed 22 kwietnia na adres konkurs [małpa] onlinecenter.pl (tytuł wiadomości: "Konkurs Bad Company 2"). Każdy może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W konkursie nie mogą brać udziału osoby poniżej 13 roku życia oraz członkowie redakcji portalu. Nagrody będą wysłane wyłącznie pod polski adres pocztowy. Gamertagi/imiona i nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane w ciągu tygodnia od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń. Podane przez uczestników dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie w celu dostarczenia do nich nagród. Ewentualne pytania można zadawać w specjalnym temacie na naszym forum.